2733
2734

دوستاو گل اگه خاطره ای دارید بفرمایید😍

شادی ها لحظه ای و گذرا هستند...شایدخاطرات بعضی ازآنها تا ابد در یادبماند...اما رنجها داستانش فرق میکند..تاعمق وجود آدم رخنه میکند...وما هرروز با آنها زندگی میکنیم...انگار که این خاصیت انسان بودن است...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
روزت مبارک فقط و فقط اخم و تَخم😥

مرسی 😅😅😅

شادی ها لحظه ای و گذرا هستند...شایدخاطرات بعضی ازآنها تا ابد در یادبماند...اما رنجها داستانش فرق میکند..تاعمق وجود آدم رخنه میکند...وما هرروز با آنها زندگی میکنیم...انگار که این خاصیت انسان بودن است...

واي من يه مدت ببمارستان بودم يه پرستار شيفت صبح بود جوري اينايي كه شرم بهش وصل ميشه فك كنم انژيوكت يا يه همچين چيزيه من زود زود خراب ميشد جوري بيرون ميكشيد كه فقط اشكام از دوطرف ميومد

منم روز اخر كه اومد عملكردو پرسسن منو هم تختيم گفتيم بعد مجبورش كردن از همه اتاقا عذر خواهي كنه

خدا منتظر معجزتم همه ميگن نميشه ولي توخودت شاهدي و ميتوني پس نشونم بده

متاسفانه زیادخاطره خوب ندارم سرزایمانهام رفتارهای خوبی ندیدم

یه بارم لگن پام دررفت خیلی اذیت شدم بارفتاراوبرخورداشون

درهرصورت روزشون مبارک وهمشون زحمتکشن🌹

من تکه ای از پازل خداوندم،میدانم آفریدگاری دارم که همیشه بوده،همیشه هست،رهایم نمی کند،عدم درقاموس پروردگارم واژه ای بی معناست...من قطعه ای اززندگانیم،تکه ای از پازل هستی،خدایم مرا آفریده تا آینه ی او شوم..آفریده تا جان ببخشم،امید دهم،من تکه ای از پازل زندگی هستم،اگر خود را گم کنم همه چیز وهمه کس ناقص می مانند.من باید آگاهانه زندگی کنم تا پازلی که خدا چیده بر هم نریزد.❤👨👦👶👼❤

من میخوام یه خاطره بگم

قرار بود پنی سیلین با دگزا بزنم خودتونم میدونین پنی سیلین خیلی درد داره پرستاره گفت دراز بکش منم دراز کشیدم هنوز نزده بود گفتم وای گفت نزدم بعد گفتم میشه اون طرف بزنی رفت اون طرف تموم بدنم مور مور شد بعد گفتم نه طرف دیگه بزن دیگه داشت عصبانی میشد گفت خودتو شل کن منم سفت کرده بودم گفت نه شل کن گفتم شل میکنم ولی اون طرفی بزن ولی طرف دیگه مو زد از لجش اونقد دردم گرفت فلج شدم :|

(بـــژی کـــورد)دیــاکو تو بهــترین اتــفاق زندگــیمی
2706