2733
2734
عنوان

عاشق کارمند بانک شدم چی کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 9441 بازدید | 289 پست

یا بگو ب رئیس شعبه ، ببخشید من از طرف ی خانواده آومدم تحقیق فامیلی آقا پسرو یادم رفته ، شما کدوم کارمند تون مجرده ، ازش راضی هستید ؟ ، آگه مجرد بود میفهمی نبودم رئیس میگه دیگه

مامان دو قلو ها ❤

برو بانک بشین چن دیقه...وقتی باجه ی اون اقا خلوت شد بروجلو نمه نمه😩

بهش بگوووووو شماهمیشه انقدر شیک ب دل میشینین؟؟؟😛😜

بعدش ب سرعت ازاون جا دور شو

من بودم اینجور وانمود میگفتم😂

من چاییم ک سرد میشه رو دور میریزم🍀حالا فک هرچقد سردترباشی جذاب تری..هه💎پناه💎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

برو بانک بشین چن دیقه...وقتی باجه ی اون اقا خلوت شد بروجلو نمه نمه😩 بهش بگوووووو شماهمیشه انقدر شی ...

وای بعدمیگه لابدخل شده استارتر😁😂😂😂

دلایل بودنم راهرروزمرورمیکنم    هرروزازتعدادشان کم میشود                              آخرین باری ک شمردمشان                                         تنهایک دلیل برایم باقی مانده بود                        آن هم وجودتوبود 💓دخترم💓                                💞💞💞💞💞                    
2728

استاتر کدوم شهری😒😒😒

همسر من ن انگشتر میندازه اکثر وقتا ن حلقه یادش می‌ره

کارمند بانک م هست😒😒😒😒😒😒😒

اونی که دیدی کدوم شهر بود زود باش بگو

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2740
برو بانک بشین چن دیقه...وقتی باجه ی اون اقا خلوت شد بروجلو نمه نمه😩 بهش بگوووووو شماهمیشه انقدر شی ...

وای ک چه قندی تو دل پسره آب بشه

میره همه جا تعریف میکنه یه دختر واله و شیدای من شده

الهی وربی من لی غیرک

ببخشید پست قبلیم غلط املایی داشتم؛ بری اونجا درسته، سعی کن پله پله باهاش آشنا بشی؛ اگه هم نمی تونی حرفت رو بزنی، یا از خواهرت  که بهش اگه اعتماد داری و صمیمی هستین؛ یا بهترین و با اعتماد ترین دوستت، دقت کن با اعتماد ترین دوستت؛ که بعدا برات رقیب نشه 

7/9 تفلدمه کادو موخواممممم😒😂😂، از اینا🎁🎁🎁🎁 کیکم هم چهار طبقه باجه 😜
چقد پروفایلت بامزست ، تصور کردم پسره جی میگه با دیدن پروفایل تون خندم گرفت. خخخ

این همون کارمنده بانکه بعدحرف استارتراینجوری شده😂😂😂

دلایل بودنم راهرروزمرورمیکنم    هرروزازتعدادشان کم میشود                              آخرین باری ک شمردمشان                                         تنهایک دلیل برایم باقی مانده بود                        آن هم وجودتوبود 💓دخترم💓                                💞💞💞💞💞                    

واااای من چند بار شده از کسی خوشم اومده از عشقش گذشتم ولی نمیرم خودم کوچیک کنم.

یه بارم یه رییس بانک برام گفت اینجا کسی مجرد نمیمونه تا کسی میاد تو بانک فوری متاهل میشه😞

خدایااا کاش دو دقیقه رگ گردنو ول کنی بیایی جلوم بشینی ببینی چمه....
2706