2733
2734
عنوان

کمک😢پرکاری تیروئید دارم.باید ۳تا۴ باشه مال من ۲۱چیکارکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 283 بازدید | 36 پست
من بار اولی که فهمیدم تیروئید دارم خفیف بود دکترم قرص یک میلی داد روزی یکی نیم ساعت قبل صبحونه تا یک ...

مال تو بالا بود؟پرکاری بود؟

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
خب اگه از بچگی گواتر داشته باشی رو رشدتم قطعا تاثیر گذاشته  وضعیت جسمانیت و رشدت نرمال بوده ؟ ...

رشدم که خوب بوده قدم ۱۶۸

ولی وزنم خیلی پایینه ازبچگی ام پایین بوده ۴۵ام

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

اگه تهرانی عزیزم من دکتر خمسه میرم 02188346617      02188345099 من سالیان سا ...

قمم🤕

2731

برو پیش یه دکتر غدد خوب برات پرونده سازی مبکنه ومعاینه ویه ازمایش دبگه 

بعد دوز قرصاتو زیاد میکنه بعد چند وقت به حالت نرمال برمیگردی انشااله.نگران نباش

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.
برو پیش یه دکتر غدد خوب برات پرونده سازی مبکنه ومعاینه ویه ازمایش دبگه  بعد دوز قرصاتو زیاد می ...

چقدر طول میکشه کلا؟😊😁😁😁😁ک نرمال شه

چقدر طول میکشه کلا؟😊😁😁😁😁ک نرمال شه

اگه قرصاتو منظم بخوری وهرماه دکترت ازمایش مینویسه وکنترلت میکنه نگران نباش من کم کاری دارم وسالهاست قرصمو ناشتا میخورم 

وقتی پرخواب میشم وموهام میریزه وپوستم خیلی خشک میشه و احساس خستگی میکنم بیدلیل،میفهمم دوباره کم کاریم زیاد سده اینا علائممه

خدایا ازت میخوام تا آخر عمر درکنار دختر وهمسرم طعم خوشبختی رو بچشم وآرامش داشته باشم.اللهم صلی علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم.