2733
2734

😢حالم بده

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
الو هیشکی نیس😕

این که کم کاری میشه.

اولین باره ازمایش میدی؟

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
این که کم کاری میشه. اولین باره ازمایش میدی؟

نه گفت پرکاریه‌+۲۱

بلاخره منم دوگانه شدم😐😁😁😁😁میشه برا سلامتی پسرم و خودم دعا کنین؟توروخدا☹😻😻🙈🙈🙉یا یه صلوات😘
نه گفت پرکاریه‌+۲۱

مطمئنی؟

اخه منم کم کاری دارم . قرص میخورم.معمولا هم تا ۵ برای غیر بارداری نرماله.زیر چند صدم میشه پرکاری.

ولی اگهtshعددش ۲۰ باشه کم کاریه شدیده

چه بی انصاف بود کسی که اولین بار زن را جنس مخالف نامید ، زن جنس مکملی است که اگر نبود زندگی به دل هیچ مردی نمی نشستl
2738
۲۱ کم کاریه. واسه من یه بار ۱۳ هم شد. الان چند ساله ناشتا یه قرص میخورم. حتما حتما درمانو شروع ...

مثلاچ تغییراتی

21 کم کاریه فکر کنم زیاده یک مقدار ولی نگران نباش بهت قرص میده یک مدت میخوری خوب میشه من  عدد 1 ...

شماره ندارین؟

منم کم کاری دارم بعد سه ماه درمان بدتر شد از 5 اومد 10

دکترم گفت ارثیه بهم قرص داده ناشتا بخورم یک ساعت و نیم قبل صبحونه

رفتم پیش دکتر طب سنتی میگه میتونه خوبش کنه و قابل درمانه

حسابی درگیرشم

2706