2737
2734
عنوان

زنایه با سیاست بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 114 پست

😐😐😐من ازروزی که بچم بدنیااومده تاالان که چهارسالشه همیشه یه پارازیت داده وسط....

شوهرم ناراحت شده ولی من این وسط خرش کردم اصولامرداروبایدخرکرد فقط همین

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...
نع خخ

خب اون نمیخواد نگران باشه که عقده ای نشه، فکر کنم دیگه کار از کار گذشته.

اخه بچه 5 ماهه رو میزنن؟

گاو هم که باشی اگر در موقعیت مناسبی قرار بگیری ، هستند کسانی که تورا بپرستند ... !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

استاتر خدا میدونه از صبح که تامیکت خوندم دارم شوهرت نفرین میکنم .....نفرین میکنم به حدی برسه که از شدت دردفقط به خودش بپیچه و

نتونه به رابطه فکر کنه 

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

فقط بگم ربطی ب سیاست نداره

اما جوّ نمیدما ولی بچتو اصلا با شوهرت تنها نذار خیلی بهش حسادت میکنه سعی کن کمکش کنی حسش عوض بشه

قدر لحظه هامون  بیشتر بدونیم شاید همین الان که توش هستیم بهترین لحظه ی عمرمون باشه☺
2728

22سالشع😕

چرا خب زود ازدواج کرد و زود هم پدر که الان اینطور بگه؟مگه بچه از آسمون پرت شده پایین

جوونیش به باد رفت خب قبل این باید فکرمیکرد ن الان.خودشو با بچه یکی میبینه و شایدم حسادت

فکرکنم باید بیشتر برای شوهرت وقت بزاری..بهش نشون بده هنوزم اون تو اولویت واسش.بهش بیشتر برس..حساسیتش کمتر بشه

بچه رو به هیییییچ وجه نذارید تو اتاقی که دارید... میکنید واقعا درک نمیکنم چطور میتونبد درحضور یه بچ ...

تو اتاق دیگه بود بچه خواهری.شوهرم بسیار فرد مهربون و خوبیه فقط با بچه این جوریه

همسرم از ته قلبم دوستت دارم 
2740
2706