2703
2553
عنوان

زنایه با سیاست بیایین

1051 بازدید | 114 پست

دیشب موقعه ....بچه بیدار شد گریه کرد شوهرمم زد رو پاش بچم قرمز شد از گریه حالا بهش میگم چرا زدی این جوابمو ب من میده (غصه خودمو میخورم ک جوونیم برفنا رفت.گند زده ب همه چی.سعی کن دخترت عقده ی نشه آخرش خودم عقده ی میشم.دیشب نمیزدم روپاشباید انقدر خودم حرص میخوردم تا سکته بزنم.احساسه مادرانت اینا رو درک نمیکنه ک.میرینه ب حس و حالمون و همه چی اینا حرص نداره؟همینطور ک واسه گریش و عقده ی  شدنش دلت ریش میشه ب فکره آقاتم باش ک دوروز دیگه عقده ی نشه.بچه ک مایع عذاب باشه منم مایعه عذابش میشم.بدی و با خوبی ج نمیدم.منم تحملی دارم تا جاباشه تحمل میکنم بیش از حد تو خودم نگه دارم میزنه ب مغزم.)

همسرم از ته قلبم دوستت دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

این بچه طفل معصوم چند سالشه؟

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
2456
2714

هم دلم واسه بچت سوخت هم شوهرت

هرچی باید سرجاش باشه

ولی اولویت زندگیت همسرت باشه بعدش بچه

یا امام رضا مرسی از هدیه ی قشنگت...😍خودت مراقبش باش....دوستای گلم لطفا واسه سلامتی فندق تو دلم یه صلوات بفرستین...اللهم صل علی محمد وآل محمدوعجل فرجهم....خدایا مرسی😍عشقمو آفریدی😍مرسی واسه اینکه بهترین مرد دنیارو به من دادی💝مرسی که بهترین خانواده ی دنیا رو به من دادی💝ومرسی که مهربونترین خانواده ی همسر رو به من دادی💝و بازهم مرسی که هیچ مشکلی نمیتونه منو ناراحت کنه💝مررررسیییییییی💝
2706