2733
2734
عنوان

زنایه با سیاست بیایین

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 114 پست

عزیزم برا خودت بزرگش نکن.اتفاق آنچنانی که نیفتاده.آدم ها کامل نيستن.باید همو ببخشیم.اما در صدد باش حتما به مرور زمان با سیاست های خوب درستش کنی.یه قول اون دوستمون با سیاست خودت بابا رو بچه علاقمند کن.سعی کن همیشه بچه بو عطر خوش بده و مرتب باشه با لباساي خوشکل،جلو بابا با بچه حرف بزن و از زبون بابا بگو دوستت دارم.به بچه بگو.با جملات بامزه دو زیبا.مثلا بگو خوشحالم که اینجور بابای قوی داری فردا حسابی پشتت هست.من و بابا جون عاشقت هستیم.برای شوهرت که تولد می گیری حتما یه هدیه رو از طرف دخترت بده اسمش رو بنویس رو کادو و از زبان دخترت بهش تبریک بگو.کارای این مدلی.و خیلی به همسرت احترام بذار.

خدایا شکرت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانم ۲۲ سالشه یه پسر ۲۲ سال خودش بچس کارش توجیهی ندار..ولی واقعا سن کمی پدر شده

عزیزم تو تاپیک صبح استاتر توضیح داده بودکه شوهرش چه جور بچه را زده من واقعا از صبح حالم بده 

من فکر نمیکنم استاتر کم همسرش گذاشته باشه والا بجا بچه با اون دعوا میکرد 

اینکه ازش میخواهید مدیریت کنه خب خیلی سخته دست تنها بتونه هم مراقب بچه باشه هم به تمام مسایل دیگه برسه 

مگر اینکه شوهرش تو ذهنش بپذیره تواین شرایط باید کنار خانمش باشه نه روبروش 

برای همین پیشنهاد دادم از بزرگتراشون کمک بگیرن 

واقعا به کمک نیاز دارن...

والبته فکر میکنم استاتر با وجود سن کمش خیلی خانمه و حتما این مشکلات را میتونه بمرور حل کنه

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏

من بچه اولم را با مشکلات شبیه استاتر بزرگ کردم 😢

نه در حد کتک ولی بشدت شرایط بدی بود و همسرم فقط ازم انتظارداشت 

شرایطی بود که تا سالها از بچه ی دوم میترسیدم ولی بعد از بچه دوم شوهرم کاملا برعکس بود 

حتی وقتی برادرش بچه اول را اورد ندام بهش پیام میداد مواظب خانمت و بچش باش 

و به من میگفت کاش کسی بودزمان بچه ی اول  به منم یاد میداد....

شوهرت باید تو ذهنش بپذیره حق و حقوقش تا چه حد هست و شما وبچت تا چه حد حق دارین ....

کاش مشاور میرفتین

خر جفتک میزنه ها مراقب باش

😂😂حالا۸ساله جفتک نزده

خدابقیشوبخیرکنه

آموخته ام که نمی شودذات خراب آدم ها را تغییر داد؛رفتار خودم را تغییر می دهم..کسی که ذاتش خراب است خوب بودن و بد بودن برایش مهم نیست تنها دنبال نفع خودش هست...
2738