2733
2734
عنوان

خانمالطفابیایدمن تک فرزندم

115 بازدید | 16 پست

شب تا شام پدرم ومادرم تا ناهار سرکاره 

خودمم میرم دانشکاه کلی کلاس سخت و فشرده 

امروز دیگه کم آوردم

واقعااا خسته ام 

از تنهایی ، از فشار درسا ، از اینکه حس میکنم ممکنه فقط غرق درس بشم و نتونم زندگی مشترک درست حسابی در آینده تشکیل بدم 

مامانم پرسید فردا چند کلاس داری گفتم اه اصلا لعنت به من😔

خانواده ام میگن درستو بخون شاغل شو به یه موقعیتی برس

ولی من قیافم معمولیه همش تو فکر اینم نکنه آدم درست حسابی ازم خوشش نیاد و هیچ وقت علاقه و دوست داشتن تجربه نکنم🥲

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

چیزی که من میدونم و فکر میکنم خیلیا موافق باشن اینکه دیگه با درس و مدرک تو این کشور کسی به جایی نمی‌رسه ، هر موفقیتی که باشه تو شغلای آزاده ، الآنم که ناخون کار و مژه کار و .... پولشون از پارو بالا می‌ره ، منم خیلی درس خوندم ولی آخرش رفتم سراغ کاری که اصلا ربطی به رشتم نداره و آنلاین شاپ زدم 

همه همکلاسی هام که سالها بستر از من درس و ادامه دادن الآن رفتن سمت همون کارای آزاد 

یه دختر ۲۴ ساله که میخواد جهازشو با آنلاین شاپ آرایشیش بخره ، سخته ولی امکان پذیره 🥲 تو این راه حمایت کوچیک شما برام دنیاها ارزش داره ❤️🌹🫂 Peranses_sorati
پسرا بیشتر دنبال موقعیتن تا قیافه.بعدشم تو درس بخون و مستقل باش اول برا خودت .

اصلا درسم خیلی خوبه 

به عنوان درس خون کلاس معروفم مثلا 

رل هم نمی‌زنم 

ولی نمی‌دونم چه فکری هست ولم نمیکنه 

همش از آینده میترسم 

خیلییی زیاد 

میگم اگه همسرم خیانتکار بشه چی 

اگه ازدواجم بد بشه چی 

2740
چیزی که من میدونم و فکر میکنم خیلیا موافق باشن اینکه دیگه با درس و مدرک تو این کشور کسی به جایی نمی‌ ...

آنلاین شاپ زدی 

منم میخوام 😮‍💨

اگر درخواست دوستی بهم بدین از احمق.. احمق ترین

بعد اینکه اگه به موقعیت خوبی از لحاظ شغلی برسی صددرصد به خاطر پول و موقعیتت میان سمتت 😕😕😕 ( کار دولتی اگه داشته باشی منظورمه) و دیگه نمیدونی طرف واقعا تورو دوست داره و عاشقت شده یا فقط به خاطر درآمد و کار شما اومده 

یه دختر ۲۴ ساله که میخواد جهازشو با آنلاین شاپ آرایشیش بخره ، سخته ولی امکان پذیره 🥲 تو این راه حمایت کوچیک شما برام دنیاها ارزش داره ❤️🌹🫂 Peranses_sorati
آنلاین شاپ زدی  منم میخوام 😮‍💨

💖😁الهیییی 

اصلا درسم خیلی خوبه  به عنوان درس خون کلاس معروفم مثلا  رل هم نمی‌زنم  ولی نمی‌دون ...

همیشه خوب فکر کن تا خوب جذب،کنی.ببین اگه مستقل باشی با صبر و دقت بیشتری میتونی همسرتون انتخاب کنی.

اصلا درسم خیلی خوبه  به عنوان درس خون کلاس معروفم مثلا  رل هم نمی‌زنم  ولی نمی‌دون ...

نه عزیزم به این چیزا فکر نکن ، هرچی فکر کنی همونو جذب می‌کنی ، من هر ویژگی خوب و بد همسرم که سالها درموردش خیال پردازی میکردم و جذب کردم ، دقیقا همون آدم وارد زندگیم شد ، همیشه خوب فکر کن هرچی تو ذهنت تکرار کنی همون در آینده وارد زندگیت میشه 🌹

2706