2737
2734
عنوان

باردارا 😍اقدامیا😣😣😣بیاین

| مشاهده متن کامل بحث + 322 بازدید | 53 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان اومدی پز بدیو بری؟😐نمیبینی همه منتظرن اینجا

واااا عزیزم من هر تاپیک اینجوری ک میام واسه تمام منتظرا دعا میکنم وقتیم با بچم حرف میزنم ازش میخوام اونم واسه همه مامانای منتظر دعا کنه مگه دست منه که کی باردار میشه ک نمیشه واقعا واسه طرز فکر خیلیا تو این سایت متاسفم .😐

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2728
😂😂😂😂😂😂😂😂هر چی خدا بخاد من ک واسم مهم نیس😊الکی چرا خودمو اذیت کنم

منم خودمو اذیت نمکنمو اصلا استرس ندارم اما خب کناااارای ذهننم همش هس اون مسئله 

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉
واااا عزیزم من هر تاپیک اینجوری ک میام واسه تمام منتظرا دعا میکنم وقتیم با بچم حرف میزنم ازش میخوام ...

😂😂😂😂متاسف نمیخاد باشه عزیزم ادم میاد میگ انشالله باردار بشین حتما نباید بگ ک من با اولین اقدام و بدون اینک پامو بگیرم بالا و این کارا باردار شدم😐

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
واااا عزیزم من هر تاپیک اینجوری ک میام واسه تمام منتظرا دعا میکنم وقتیم با بچم حرف میزنم ازش میخوام ...

چشام همش اشک داره 😢😢😢😢

خدا نینی تو سالم تو بغلت بزاره و زیر سایه پدرمادرش بزرگ بشه

دخترکم زیبای منی/  یار نه ماه ی منی /عشق منی
شانس عزیزم شانس😆

نه اسمش قسمته خدا هیچ زنی رو از این قسمت بی نصیب نمیزاره فقط هرکی ی زمانی داره من اینو اطرافم زیاد دیدم از سه سال انتظار تا 25 سال انتظار اما همه هم به مرادشون رسیدن شمام هم میرسی انشالله شک نکن .

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2740
😂😂😂😂متاسف نمیخاد باشه عزیزم ادم میاد میگ انشالله باردار بشین حتما نباید بگ ک من با اولین اقدام و ...

شاید چون شما اهل پز دادنی فکر کردی منم پز میدم والا ندیده بودم تا حالا کسی پز بارداری بده 😕درضمن من تو پستای دیگه برای استارتر دعا کردم 😐😐😐😐

شاید چون شما اهل پز دادنی فکر کردی منم پز میدم والا ندیده بودم تا حالا کسی پز بارداری بده 😕درضمن من ...

😂😂😂😂😂الان دلیل اینک گفتی من بدون اینک پامو بالا بگیرم با اولین اقدام باردار شدم چی بود؟مگ استارتر پرسیده بود کی با اولین اقدام باردار شده؟بله خیلیا رو دیدم پز باردار شدن میدن😂

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
😂😂😂😂😂الان دلیل اینک گفتی من بدون اینک پامو بالا بگیرم با اولین اقدام باردار شدم چی بود؟مگ استار ...

اولا نگفتم اولین اقدام بعدشم گفتم بنظرم ربطی ب بالا نگه داشتن و اینا نداره چون استارتر پرسید شاید من بلد نیستم ... شمام خجسته ایااااا 😐😐😐😐😐

منم مثل تو...روز اول عروسی اومد

واسه من 11 ماه بعد از عروسیمون بود ولی خب مثلا عروس عموی شوهرمم همون شب عروسیشون بود قسمته دیگه ..😊