2733
2739
عنوان

باردارا 😍اقدامیا😣😣😣بیاین

319 بازدید | 53 پست

سلام خانوما

پیش خودم میگم نکنه اصلا اقدام بلد نیستم

چطوره که همه حامله شدن فقط من یالقوز موندم😐😐😐

دیگه مث یه مرده متحرکم😔😔

پس قدیما که همه خانواده کنار هم میخوابیدن چطوری تن تن بچه دار میشدن😕😕😕

دخترکم زیبای منی/  یار نه ماه ی منی /عشق منی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

قدیما اول غذاها سالم بودن دوم شانس داشتن😂😂😂مث ما بدبختا نیم ساعت میگیرمو بالا و تا صب بلند نمیشیم از جامونم نبودن تا ک کارشون تموم میشد بلند میشدن نون میپختن و شیر میدوشیدن همشونم باردار میشدن با اقدام اول 

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
2728
منم اوایل این فکرارو میکردم از وقتی جواب آز همسرمو گرفتم انگار تکلیفم مشخص شد و بیشتر باید منتظر بمو ...

منم شوهرم میخواد بره ازمایش بده 

چطوریه ازمایشش؟

میترسم خیلی

منم اوایل این فکرارو میکردم از وقتی جواب آز همسرمو گرفتم انگار تکلیفم مشخص شد و بیشتر باید منتظر بمو ...

آزش مگ چ جوریه عزیزم؟

روغن نارگیل اگ واس موی سر خوب بود موهای خود نارگیل اینجوری نبود  ولامثل پشم بُـــز   
منم شوهرم میخواد بره ازمایش بده  چطوریه ازمایشش؟ میترسم خیلی

بفرسش ازمایش چند ماهه اقدامی؟

من هفت ماهه اقدامم خودم سالم بودم مثل دیوونه ها همسرم نمیفرسادم از الان فرسادمش هم عفونت داره هم تحرکش کمه

2738

کیت تخمک گذاری بگیر نزدیک به تخمک گذاری و تا سه چهار روز بعدش یک روز در ميون رابطه داشته باش . استرس نداشته باش از رابطت لذت ببر استرس خودش خیلی بده. 

از آخرین باری که عاشق شده ام دیگر نمرده ام 😜

خخخخ بنظرم ب این چیزا نیست من اصلا اقدام جدی نداشتم یعنی از اون بالا نگه داشتن و اینا نبود خودمم تعجب کردم چطور نی نی تشریف فرما شده 

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
قدیما اول غذاها سالم بودن دوم شانس داشتن😂😂😂مث ما بدبختا نیم ساعت میگیرمو بالا و تا صب بلند نمیشیم ...

پ مشکل ایناااااس 😆😆😆از امشب میرم لاحاف تشت وسط خونه مادر شوهر ...دقیقا کنارشون ...بعدشم سرییییسییع پا میشم ظرف و لباس و نون و غذا مث کوووزت کار میکنم باشد ک باردار شوم 😩😩😩

👈👪منم ی روز مادر میشم 👪👉
قدیما اول غذاها سالم بودن دوم شانس داشتن😂😂😂مث ما بدبختا نیم ساعت میگیرمو بالا و تا صب بلند نمیشیم ...

هی خداخواسته خداخواسته

همه اونایی که با ما عروسی کردن الان حامله ان

همکار شوهرم ۶ ماه نیس عروسی کرده

زنش یه بچه دوماه سقط کرده  الان دوباره حامله س😒😒😒

منم شوهرم میخواد بره ازمایش بده  چطوریه ازمایشش؟ میترسم خیلی

هیچی توی یه جعبه باید اسپرمشو بریزه و دوساعت بعد جوابش میدن...نباید سه روز نزدیکی داشته باشی بعد آز بده .باید مثل خود ارضایی نمونشو بریزه توی جعبه.

پیرشدم پیرتوای جوونی....✍🥀
2706