2737
2739
عنوان

خيانت.

| مشاهده متن کامل بحث + 2364 بازدید | 158 پست
خلاصه نامزد ميكنن ولي رابطه فقط در حد پيام دادن بين اون آقا باقي ميمونه. ديگه با هم بيرون نميرن.&nbs ...

دیگه همه مراحل رو رفته باهاش حقشه.آه زنش میگیره

عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ولي جواب پيام هاي اونو يا نميده يا با سردي ميده . فقط واسه اينكه يه وقت اون لج نكنه باهاش. حالا استر ...

وایییی خدایااااا من به عروسمون مشکوکم خدایا خودت هدایتش کن 

خطش رو عوض کنه و تمام یعنی چی لج میکنه 

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
ولي جواب پيام هاي اونو يا نميده يا با سردي ميده . فقط واسه اينكه يه وقت اون لج نكنه باهاش. حالا استر ...

به نظر من خطش رو واگذار کنه کلا که از مالکیتش در بیاد البته شوهرش نمیشه خط چی شد .

نه این روش خوبی نیست 

عهد بسته ام قبل از مرگم نمیرم 
2738

این خانم با این کارایی که کرده اصلااا نمیتونه با یه شوهر تعصبی زندگی کنه 

تا عمر داره همه ش در عذابه که یه وقت همسرش نفهمه چکار کرده 

برای سلامتی نینیم یه صلوات بفرستین مرررسی🙏🏻 ❤️❤️❤️
اين تاپيك زدن نداره اون اقا جراتشو نداره تهديد سو عملي كنه هرگز پاي خودشم گيره  هيچي خطشو عوض ...

خطش رو اصلا نميتونه عوض كنه. يه شماره ي رنده خيلي خوبه و الان كارش توي خونه با اونه. از طرفي مرده يه رگ ديوانگي داره كه اگر بخواد ميتونه اذيت كنه 

میگم یعنی شوهرش نفهمید ک خط قرمزشو رو کرده عایا؟🤔🤔

خط قرمزش رو کرده!

نه دیگه اصلا خبر نداره که با کسی بوده چه برسه که خط قرمزش رو ها ها ها من بیخوابی زده به سرم خود به خود شنگول شدم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم                        
الان پيام هاتون رو ميخونم و جواب ميدم

خونه دختررو ك بلدنيست ديگه

يه خطه كه عوضش كنه بدون هيچ حرفي ك به اون اقا بگه دازم خط عوض ميكنم

بي خبر عوض كنه ديگه اون اقاام نميتونه تهديد كنه

ما خودمون حوصله کارای خودمونُ نداریم سپردیمش به امانِ خدا، اونوقت شما کاره خودِتُ ول کردی پیگیرِ ‌مایی؟:\
2706