2733
2734
عنوان

خيانت.

2364 بازدید | 158 پست

سلام. اول از همه اينو بگم كه اين اتفاق براي من نيست و مشكل دوستمه، پس منو فحش ندين 😁 چون نتونست كاربري بسازه از من خواست اينجا با شما درميون بذارم تا بهش راه حل بدين. ٢ دقيقه تحمل كنين و خب خب نگين تا همه اش رو توي ١ پست تعريف كنم

بفرما خانوم

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😴

ديوانه و دلبسته ي اقبال خودت باشسرگرم خودت عاشق احوال خودت باشيک لحظه نخور حسرت آن را که نداريراضي به همين چند قلم مال خودت باشدنبال کسي باش که دنبال تو باشداينگونه اگر نيست به دنبال خودت باشپرواز قشنگ است ولي بي غم و منتمنت نکش از غير و پر و بال خودت باشصد سال اگر زنده بماني گذرانيپس شاکر هر لحظه وهر سال خودت باش
2738

دوستم زماني كه مجرد بوده سركار ميرفته ، اونجا از يه آقايي (همكارش) خيلي خوشش ميومده ولي اصلا به روي خودش نميورده. تا بعد مدتي حس ميكنه اون آقا بهش علاقمنده و بهش توجه نشون ميده. اولش هم با فرستادن فيلم هاي مرتبط با كار توي وايبر شروع ميشه و كم كم ميرسه به عكس و كليپ هاي جالب و خنده دار بعدم ميره به سمت حال و احوال و ... بعد شروع ميشه كه آقا ميرسونش خونه و كم كم دست زدن و بوس و ...... الي آخر. 

آهان اينم بگم آقا زن داره و ١٠ ساله ازدواج كردن ولي بچه دار نميشن. 

اينا رابطشون ١ سالي طول ميكشه و متاسفانه خط قرمزها رو هم رد ميكنن ، دوستم خيلي زياد وابسته ي اون شده بوده ولي وقتي يه خواستگار خوب براش مياد قبول ميكنه و باهاش ازدواج ميكنه. 

واي چقدر زياده. اينو بخونين تا بقيه اش رو بتايپم

2706