2737
2739
عنوان

هاشور ابرو عوارض منفی بعدی هم داره یا همتون راضی بودین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 5704 بازدید | 78 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

[QUOTE=52366421]از سمت چپی راضیم اما سمت راستی کمی ریختگی داره[/QUOTE]

اره خیلی لازمه بزنی،چون وقتی بزنی تازه میفهمی چقدر خوشگل میشن بگو از بالا یکم درحده یه ردیف واست پهنش کنه منم پهنش کردم خیلی خوبه.

لاحول ولاقوه الا بالله العلی العظیم
آره حتما پیش هاشور کار خوب و ماهر برید براتون سایه یا هاشور انجام بده ابروهاتون زیاد قرینه نیست.لازم ...

نه چرا ناراحت بشم عزیزم...اتفاقا چون کمی بوره ،خودم راضیم اما یکیش کم پشته دیگه

ممنون از نظرت😘😘😘😘💟

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
[QUOTE= 52366421 ]از سمت چپی راضیم اما سمت راستی کمی ریختگی داره[/QUOTE] اره خیلی لا ...

باشه گلم مرسی 😘😘

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
2740
خب رنگ کن ابروهاتوقهوه ای میشه 

یه چیزی شنیدم البته ب نظرم خودم درست نیست حالا شمام نظرتو بگو....

توی همین سایت بود یک خانونی گفته بود ک اگه روی هاشور سایه تتو هرچی فرق نمیکنه رنگ بذاری باعث میشه زود سایت پاک بشه🤔🤔🤔🤔

یه چیزی شنیدم البته ب نظرم خودم درست نیست حالا شمام نظرتو بگو.... توی همین سایت بود یک خانونی گفته ...

ن فقط رنگش عوض میشه من چن ساله رنگ میذارم اصلاپاک نشده

تحمل نداره نباشی دلی ک توتنهاخداشی
خب رنگ کن ابروهاتوقهوه ای میشه 

شما با اینکه هاشور زدین همیشه اکوا میکشین؟؟؟

ببخشبد میپرسم هااااا

یه سوال دارم

من زمانی ک میخوام کرم پودر بزنم با ابروهام مشول دارم ک یکوقتی کرم روی ابروهامو نپوشونه و حالت بدی پیدا کنه،شما چه میکنی؟

2706