2737
2734
عنوان

اونا که پلی کیستیکن و باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 98 پست
الان دقیقا منم همینطورم تازه امروز فهمیدم تخمدانام پلی کیستیکه همش میگم اگ باردار نشم😭😭😭

بار اولی که دکتر رفتم کاملا ناامیدم کرد و گفت برو و اصلا جلو گیری نکن چون حالا حالا ها باردار نمیشی ولی ماه بعدش باردار شده بودم و نمیدونستم.شش هفتم بود فهمیدم و گفت که قلبش تشکیل نشده چند روز بعد هم خودش سقط شد.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
بار اولی که دکتر رفتم کاملا ناامیدم کرد و گفت برو و اصلا جلو گیری نکن چون حالا حالا ها باردار نمیشی ...

دقیقا به منم گفت دیر باردار میشی تو😫😫

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
34 سال. خیلی دیر شده و هنوز بچه ندارم. هم سنو سالهای من بچه دوم سومشونم دیگه بزرگ شدن 

خیلیم زیاد نیست باو دخی عموی منم 31سالشه تازه بچه دار شده

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
2738

عزيزم من از زمان مجرديم پلي كيستيك بودم پريودام هر٣يا٤ماه بود ازدواجم كردم خوب نشدم هيچً تنبلي هم گرفتم اما و٥سالم هست كه ازدواج كردم كلا جلوگيري ميكردم چون دانشجو هستم تا ٥سال بعدهم بچه نميخواستيم تا اينكه شب يلدا مهموني دعوت بوديم اونجا گفتن چاق شدي دوماه هم بود پري نشده بودم هيچً علائمي نداشتم فقط شكمم درد ميكردفكرميكردم بخاطر ضخيم شدن ديواره رحممه فقط من ازدوغ متنفربودم اما دوغ ميديدم تا تمومش نميكردم ول كن نبودم خلاصه يكم ترسيدم رفتم بيبي چك خريدم دركمال تعجب مثبت بود ومن ٢ماهو ٦روزم بود كه فهميديم حامله ام الانم سه ماه و نيمم ازاين اتفاقاي خداخواسته برأي همه منتظران ارزوميكنم فقط استرس نداشته باشين به خدابسپرين 

بچه ها شماهایی که پلی کیستیک هستین یعنی فولی کوچیک دارین؟؟؟؟

بنظرم عاره کمبود تخمک گذاریه اصن😟😟😟

واقعا؟!قرصی چیزی نخوردی؟!

https://www.ninisite.com/discussion/topic/1588228/دوستانی-که-تنبلی-تخمدان-دارین-بیاین-میخوام-راهنمایتتون-کنم-زودتر-باردار-شین

همین الان تاپیک زدم عزیزم بیا بخون😘

دوتا 💙پسرام💙 تموم دنیام💋
اگه تهران هستید برید پیش دکتر سوسن ضیایی من از اون جواب گرفتم 88881880

قرص خوردی عزیزم؟؟

عزيزم من از زمان مجرديم پلي كيستيك بودم پريودام هر٣يا٤ماه بود ازدواجم كردم خوب نشدم هيچً تنبلي هم گر ...

ممنون 💙ایشالا نی نی سالم بیاد بعلت😘

یعنی هیچ موقع دنبال درمان نرفتی؟