2737
2734
عنوان

اونا که پلی کیستیکن و باردار شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 617 بازدید | 98 پست
نگران نباش وختش برسه توام باردار میشی😘

دیگه نمیدونم کی میخواد وقتش برسه. نصف بیشتر عمرم گذشته .دوس ندارم پیر باشمو بچه دار بشم 😢 خدا به هممون کمک کنه انشالا

پسرم دنیامه ⁦❤️⁩😍
تقریبا ۶ ماه از سقطم گذشته دو ماهه اقدام کردم ولی نه خیلی جدی... خدا کنه.میترسم دیر باردار بشم😭

چند سالته؟ میشی هرچی استرس داشته باشی و فکرشو بکنی بدتره

با توهین و تشر و توسری کی گفته که مردی؟!!! 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تقریبا ۶ ماه از سقطم گذشته دو ماهه اقدام کردم ولی نه خیلی جدی... خدا کنه.میترسم دیر باردار بشم😭

استرس سمه

ریلکس باش😘

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
2731
دیگه نمیدونم کی میخواد وقتش برسه. نصف بیشتر عمرم گذشته .دوس ندارم پیر باشمو بچه دار بشم 😢 خدا به هم ...

چند سالته عزیزم؟!

ان شاءالله همه نتیجه بگیرن خیلی سخته😣

💚الهی شکر 🙏خدایا ممنونم واسه هدیه قشنگی که بهم دادی👈پسرمو میگم😍🍼👶 اللهم صل علی محمد وآل محمدهرچه دلم خاست نه آن میشود...هرچه خدا خواست همان میشود.🎀💙توکل بخودت 💛
چند سالته؟ میشی هرچی استرس داشته باشی و فکرشو بکنی بدتره

۲۵ سالمه.استرس ندارم زیاد ولی یوقتایی از ناباروری میترسم.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
میترسم کیستام برگرده البته مرتب دارم متفورمین میخورم روزی سه تا

ایشالا رفته ک برنگرده😘😜

2738
خوبی که هنوز وقت داری... اصلا فکرشو نکن خودش یهو میشه 😊

عاره واقعا😩😩😩

همیشه سعی میکنم آروم باشم ولی بعضی وقتا فکر ناباروری اذیتم میکنه

الان دقیقا منم همینطورم تازه امروز فهمیدم تخمدانام پلی کیستیکه

همش میگم اگ باردار نشم😭😭😭

انشاالله بشه به یهوییشم راضیم😂

یهوییش ک دیگه نگووووو😂

2706