2737
2739
عنوان

خالم برای پسرش رفت زن دوم بگیره............

| مشاهده متن کامل بحث + 8995 بازدید | 403 پست
عزیزم هممون پشت زن اوله هستیممم.پسرخالم بره بمیره.بچهاشم یه دختر یه پسرن.

اگه خانومه مستقل بشه می تونه بچه هارو ببره پیش خودش. مادرشوهرش هیچ حقی نداره. می تونه به جرم دزدیدن بچه ها ازش شکایت کنه حتی. به هر حال زندگی با بابای خیانتکار و مادر تو سری خور به مراتب برای روحیه بچه ها بدتر از زندگی با مادر مطلقه است. 

عزیزکم ...پسته جان از خدا میخام پشتت باشه...دلت با خدا باشه همه مشکلات به خوبی تموم میشه

قربونت...

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اهان درسته  ب اینجاش فک نکرده بودم از عصبانیت  الان ک هرکاری میتونن بکنن خیلیا هم حاضرن ...

آخی 💙💚😘

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
باور پذیر نیست ، ببخشید ، زن ایرونی سرشار عشق و محبت هست پر از ظرافت هست ، چطور ممکن پشت پت بزنه به ...

بهتره یه کم تو اجتماع باشید و ببینید بعضیا چقدر وقیح شدن که حتی با مردای متاهل دوست میشن و میگن زنشو دوست نداره و عاشق ماست.

من به چشم خودم دیدم که تازه به زن اون آقا هم زنگ زدن و شستن و گذاشتنش کنار!!

البته اینا همه از بی غیرتی مرده

2731
بهتره یه کم تو اجتماع باشید و ببینید بعضیا چقدر وقیح شدن که حتی با مردای متاهل دوست میشن و میگن زنشو ...

نه عزیزم ، من یک بار توضیح دادم پست هام رو بخونید 

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘

استارتر پسر خالت بچه هاش چند سالشونه و چین 

خالت با عروسش مشکل نداشت 

فرضا خالت خواسته پسرش چرا قبول کره 

ای خدا مردا چقدر بی رگ شدن 

من چند وقت پیش خواب دیدم خودم رضایت دادم شوهرم زن بگیره هیلی خوابه بدی بود بااینکه خودم رضایت داده بودم داشتم سکته میکردم و ب شوهرم میگفت همش یساعت گذشته ولش کن بیا بریم شوهرنم میگفت ن زشته ابروم میره دیگه نمیشه کاریش کرد و تو خواب مراسمی دعوت بودیم شوهرم برد اول اونو برسونه بعد منو و من کلا رو شوهرم خیلی حساسم و دوست ندارم بدون من حتی خونه مادرش بره و تو خواب میگفتم وای دیگه نمیتونم. بهش بگم.نرو چون با اون زنش باید بره و چقدر ناراحت بودم وای خدا حتی خوابش هم زجر اوره چ برسه. ب واقعیت 

استار زن دومی میدونست ک زن داره ؟؟یا اونم گول زدن 

اللهم. صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم هدیه ب روح پاکت پدربزرگ عزیزم 

از همه بدتر که پسر خالت زن دوم رو.برده توی یه خونه زن اول مثلا خواسته چی رو.ثابت کنه 

حالا شاید بعضی ها از این غلط ها میکنن ولی حداقل مخفیانه انجام میدن دیگه به این زشتی رفتار نمیکنن که زنه رو بیارن توی خونه 

حتما میخواد دو تا رو تو یه خونه با هم داشته باشه 

وای وای خدا لعنت کنه همچین مردا و مادرهایی 

دوست من شوهرش تو کلانتری سرهنگ بود به زنش که خیانت کرد زنش با نقشه نشست اول همه اموال و زد به نام خودش بعدم رفت با سرباز زیر دست شوهرش ریخت روهم بعدم طلاق گرفت مرده ابرو براش نموند 

~درد یک زن~.برای یک زن چیزی دردناکتر از این نیست که از درون گریه کند و در ظاهر لبخند بزند....ونشان دهد همه چیز روبه راهه و عشق را در درون خود بکشد....و این ناعادلانه ترین بخش زندگی یک زن است
2738
استارتر پسر خالت بچه هاش چند سالشونه و چین  خالت با عروسش مشکل نداشت  فرضا خالت خواسته پ ...

9و 7 ساله دختر و پسر.....انگار حرف دل پسر خالمو زده بوده خالم.از همشون متنفرم

اسمش آدم است اما تو باور نکن  گاهی کاری می کند که از پس هیچ گرگی بر نمی آید ..!  
وای وای خدا لعنت کنه همچین مردا و مادرهایی  دوست من شوهرش تو کلانتری سرهنگ بود به زنش که خیانت ...

خوووووب کرد دم زنه گرم .لیاقت همچین مردایی همینه

از همه بدتر که پسر خالت زن دوم رو.برده توی یه خونه زن اول مثلا خواسته چی رو.ثابت کنه  حالا شای ...

بخدا دارم از نگرانی میمیرم همه مردای فامیل کیف کردن از کارش کلی لایک براش فرستادن خدایا مرگشو برسون

خدا خودش تقاص اون زن بدبختو از خالت بگیره یکی دیگه میخواد بچه دار شه به اون چه..

خدا جای حق نشسته

بچه ها اگه زن اولي بچه دار نميشد. بنظرتون بعد شوهره ميرفت زن ميگرفت سر زن اولي . بازم اشکالي داره يا نه ؟ 

مثلا اگر زن اولي اصلا بچه دار نميشده و شوهرش ميرفته زن ميگرفته بعد زن اولي بايد چيکار ميکرده؟؟؟