2737
2734
عنوان

خالم برای پسرش رفت زن دوم بگیره............

| مشاهده متن کامل بحث + 8995 بازدید | 403 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من در عجبم اون زن دوم حالا چجور راضی شده بیاد بره تو خونه هووش یا رو تخت اون بخوابه حداقل خونه جدا م ...

حتمااات پسر خالم گفته باید تو یه خونه باشیم اونم قبول کرده

اسمش آدم است اما تو باور نکن  گاهی کاری می کند که از پس هیچ گرگی بر نمی آید ..!  
من در عجبم اون زن دوم حالا چجور راضی شده بیاد بره تو خونه هووش یا رو تخت اون بخوابه حداقل خونه جدا م ...

دیگه سن و سالی ازش گذشته 

وقتی میره زن دوم میشه از خداشه که همه چی تکمیل باشه 

آسه آسه 

خدا جونم خودت درستش کن
2731

به نظرم توی فامیل دور هم جمع شید اول از همه تصمیم بگیرید اون زن و پسرش رو از فامیل حذف کنید. یعنی نه جواب تلفن بدید نه حتی اومدن در خونه تون باز کنید. شاید خدا داره شما رو هم امتحان می کنه. جلوی ظلم بایستید. حتی اگه ظالم فامیلتون باشه.
بعدم حتی اگه اون خانوم استطاعت نداره فکر کنید این بلا سر خوداتون اومده. ازش حمایت مالی کنید که بتونه با همکاری یه وکیل خوب طلاق بگیره و حقش رو هم بگیره. یک ریال نذارید تخفیف بده. بگید اگه شده سه سال برو دادگاه بیا ولی حقتو بگیر.
بچه ها هم اگه دختر باشن که فقط ۷ تا ۹ سال پیش پدر می مونن. فکر نمی کنم زنی که اومده خراب شده سر زندگی یه زن دیگه انقد شرف داشته باشه که بخواد بچه های اون مرد رو نگه داره. بچه هم بعد از پدر حضانتش با مادره. خاله شما به عنوان مادربزرگ سر سوزن حقی در قبال بچه ها نداره. مادر بچه ها حتی اگه شوهر کنه مادربزرگ نمی تونه بچه بگیره ازش.
در مرحله بعد هم از اون خانوم حمایت کنید که مستقل بشه و کاری چیزی بکنه که محتاج هیچ نامردی نشه.
اگر برید طرف فامیل خودتون یا به سرنوشت یه زن بدبخت بی تفاوت باشید، به نظر من هیچ فرقی با اون مادر و پسر ندارید. ببخشید رک گفتم. واقعا یه جایی ما خودمون باید جلوی ظلم بایستیم. قانون هیچ حمایتی نمی کنه.

چندبار خوندم متوجه نشدم خودت بگو

ایشون گفتن که چرا بعضی مردها که انقدر بچه ننه هستن ازدواج میکنن؟ بمونن پیش مادرشون

منم گفتم بیشتر اوقات به خاطر سک.س

از جملات قصار :"هر جا که روی آسمان همین رنگ است" !!                   من به آسمونش کاری ندارم ، به زمینش کار دارم 😳
2740
از تصمیمت به همسرت گفتی ؟ نظرش چی بود ؟ 

نه نگفتم....فقط میخوام جونمو بردارم برم

تاپیک خیانتشم صبح زدم...

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔
حتمااات پسر خالم گفته باید تو یه خونه باشیم اونم قبول کرده

البته از زنی که این شرایط رو قبول کرده انتظار دیگه هم نمیره

هر لحظه هر کاری که میکنیم هر حرفی که میزنیم اگر خدا رو در نظر بگیریم اشتباه نمیکنیم. #فقط خدا#
به نظرم توی فامیل دور هم جمع شید اول از همه تصمیم بگیرید اون زن و پسرش رو از فامیل حذف کنید. یعنی نه ...

عزیزم هممون پشت زن اوله هستیممم.پسرخالم بره بمیره.بچهاشم یه دختر یه پسرن.

نه نگفتم....فقط میخوام جونمو بردارم برم تاپیک خیانتشم صبح زدم...

آها ، امیدوارم هر چی صلاحته پیش بیاد عزیزم ، واگذارش کن به خدا نه به خاطر بچه به خاطر خون تو دلت کرده

😍لطفا تو تاپیک های ختم قرآن و ختم صلوات برای اموات تگ کنید حوشحال میشم به دیگران کمک کنم 😘
ایشون گفتن که چرا بعضی مردها که انقدر بچه ننه هستن ازدواج میکنن؟ بمونن پیش مادرشون منم گفتم بیشتر ا ...

اهان درسته 

ب اینجاش فک نکرده بودم از عصبانیت 

الان ک هرکاری میتونن بکنن خیلیا هم حاضرن بپذیرن

والا خدالعنتشون کنه اسن مردارو

نه نگفتم....فقط میخوام جونمو بردارم برم تاپیک خیانتشم صبح زدم...

عزیزکم ...پسته جان از خدا میخام پشتت باشه...دلت با خدا باشه همه مشکلات به خوبی تموم میشه

سه تا از مردای فامیل ما که هر سه تاشون بالای45 سالشونه و هر کدوم دو سه تا بچه دارن،زن دوم گرفتن،یکیشون زن اولش خیلی زرنگ بود خونه به نامش بود،مهریه شو هم گرفت ،ابروی مرد رو هم تو محل کار و همه جا برد و بعدم طلاقشو گرفت ،بچه هاش بزرگن و خودش کار کرد و بچه هاش و عروس و داماد کرد،الان شوهرش خیر ندید از زن دوم حتی پول تو جیبی باید ازش بگیره و هر روز کتک کاری و...

یکی دیگشون بنده خدا زن اول خیلی.ساده و.بی دست و پاس و طلاق نگرفت و بچه هاش ازدواج کردن رفتن خودش تنها تو خونه شوهرش زندگی میکنه و شوهره هر چند وقت یبار میره سر میزنه و یه کم خرجی میذه و میره،

اون یکیشون ک تازه یه ساله زن دوم گرفته و زن اول خونه ب نامشه و همه اموال دست زنه بود و  دیگه مرد رو راه نداد خونه و الان انقد زن دومش اذیتش میکنه ک میخواد طلاق بده منتها دیگه هیچی نداره نه پول نه خونه هیچی

،این سه تا اقا هم کل فامیل طردشون کردن و با اینکه این اقا ها فامیل ما هستن ولی هیچکدوم پشتشون نبودیم و ختی میخواستن با.زنای دومشون رفت و امد کنیم که هیچ کس قبول نکرد و حتی ندیدیم زن هاشون رو و در عوض با زن و بچه ی اولشون همه فامیل در رفت و امدیم