2733
2739
عنوان

فاجعه ای بنام بی فرهنگی😡😵😠

588 بازدید | 74 پست

سلام بچه ها بخدا با چشم گریون دارم مینویسم 😢😭خانواده شوهرم پدر شوهر و مادر شوهرم هروقت میخوان بیان خونمون سرزده میان یه خبر نمیدن میان خونمون همیشه همینطوره اونم چ ساعتی؟!!!ساعت ۷صبح یا ۸ صبح ک خوابیم و خونه نامرتبه ب شوهرم میگفتم با احترام بهشون بگه ولی نمیگفت منم دیگه هیچی نمیگفتم تا امروز صبح دوباره من و دختر ۷ماهم تازه بیدار شدیم داشتم پوشک دخترم عوض میکردم و خونه نامرتبو خودمم با تاپ و کلا شرایط جوری نبود مهمون بیاد دیدم در میزنن حالا با این شرایط منم نمیدونستم کیه و اصلا باز نکردم دیگه بعدش شوهرم زنگ زد بابام دم در باز کن ترکیدم دیگه بهش گفتم ک چقدر بهت گفتم بگو سرزده نیان از قبل یه خبر بدن آماده باشم خلاصه فقط بلوز پوشیدم روسری شوهرم اومد پدرشم اومد خونم بجوش بود گفتم بهش بگو جوابم نداد تا اینکه پدرش رفت ب شوهرم گفت چرا نمیگی گفت ناراحت میشه حالا بگم باید وقت قبلی بگیری شما چرا اینجوری هستید و...بهم گفت قرشمال چقدر بی فرهنگن چیکار کنم بچه ها ما یه دعوایی حسابی کردیم ولی حاضر نیس اونا ناراحت بشن

كار شوهرت اشتباهه خدايي٨ صبح من مادر خودمم بياد خونم نميتونم بيدارشم

موش قشنگم ميدونم كه الان اون دنيايي اما بدون تو همين چند وقت كه بزرگت كردم  فهميدم حس مادري چقدر قشنگه  كاش  ..... 😭😭😭😭
كار شوهرت اشتباهه خدايي٨ صبح من مادر خودمم بياد خونم نميتونم بيدارشم

بخدا از حرفای شوهرم و بی انصافیش دارم گریه میکنم چیکار کنم خداییش خانواده خودم میان قبلش خبر میدن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مادرشوهرمنم همین جوره بلندمیشدم تابالای سرم تواتاق خوابه درروهم پسرم براشون بازکرده بوداوناازیه شهردیگه بی خبرمی اومدن منم به جای جروبحث باشوهرم قبل خواب خونه رومرتب می کردم وظرفهارومی شستم دیگه همه چیزمرتب بود

بهترین ادمهای زندگی همانهایی هستندکه وقتی کنارشان می نشینی چایی ات سردمی شودودلت گرم
2728

با خوبي بهش بگو اصلا يبار به مادر شوهرت بگو  غير مستقيم كه بچه تا نيمه شب بيدارو خيلي سخت ميتوني صبح ها بيدار شي شايد حساب كار  دستش بياد ظهرا بياد حداقل

موش قشنگم ميدونم كه الان اون دنيايي اما بدون تو همين چند وقت كه بزرگت كردم  فهميدم حس مادري چقدر قشنگه  كاش  ..... 😭😭😭😭

وا حالا شوهرت میگیم دوست نداره دلشونو بشکنه.

یعنی اوناهم نباید شعور داشته باشن؟کله پزیم انقد زود نمیرن.

پیش خودشون نمیگن بچه کوچیک داره زن جوون حداقل بذاریم لنگ شلوارشو بپوشه بعد بریم 

با خوبي بهش بگو اصلا يبار به مادر شوهرت بگو  غير مستقيم كه بچه تا نيمه شب بيدارو خيلي سخت ميتون ...

بخدا خانواده عجیبین نمیدونم چیکار کنم شوهرم بهشون نمیگه خودمم بگم بده میشم

2738
بخدا خانواده عجیبین نمیدونم چیکار کنم شوهرم بهشون نمیگه خودمم بگم بده میشم

منکه هر کدومشون سر زده بیان با همون لباس میرم در خونه رو باز میکنم بعد میرم لباس میپوشم.

واسه همین قبلش حتما زنگ میزنن.

یا وقتی پشت درن الکی میگم یه دیقه صبر کنین لباس بپوشم😋😋😋😋😋

منم خونه مادر شوهرم بودم یه وقتایی سرزده میومد ولی دم غروب.  الان هم که مستاجرم زن صاحبخونمون در میزنه میاد تو. البته منم ده تا درمیون در رو باز میکنم. منم از مهمون سرزده متنفرم. 

نباشی ، نمی تونم
درو باز نکن عزیزم بگو حموم بودم نشنیدم.خواب بودم نشنیدم.ازین چیزا

اونوقت همین شوهرم رسوام میکنه الانم گفتم بی خبر اومدن درو باز نمیکنم گفت مگه دست خودته از طرفی محل کارش نزدیکه خودش میاد

خب یکم مرتب کن خونتو.اگه خودت بودی به مادرت پدرت میگفتی نیان؟

من با پدر و مادر خودم راحتم هروقت ک بیان ولی خداییش چ اونا چ برادرم هروقت ییان خبر میدن اگه نمیدادن میگفتم

2706