2737
2734
عنوان

فاجعه ای بنام بی فرهنگی😡😵😠

| مشاهده متن کامل بحث + 588 بازدید | 74 پست
مقابل به مثل کن توهم جلوی همسرت بهشون عزت بذار وقتی همسرت نبود سرد باش حتی اگه تیکه هم انداختن فحشم ...

ممنونم باشه همینکارو میکنم ب شوهرم چیزی نمبگم خودم کار خودمو میکنم ولی واقعا اینکه شوهرم با بی انصافی سر هر موضوعی حتی با وجود مقصر بودن اونا طرفشونو میگیره زجرآوره 😢😢کاش یکم واقع بین بود طرف حقو میگرفت

پس باید کم کم رو شوهرت کار کنی.یه چند روز که گذشت باهاش با ارامش حرف بزن. بگو خودت میدونی از مهمون ...

من خیلی از شما و صحبت هاتون خوشم اومده خیلی عاقل هستید میشه درخواست دوستیمو قبول کنید ب همچین دوستی خیلی نیاز دارم ک کمکم کنه گهگاهی راهنمایی ازتون بگیرم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مشکل اینه ک اونا ذره ای برای آدم ارزش قائل نمیشن آخه ازشون کم‌میشه خبر بدن بیان تا اینجوری ک جنگ و د ...

خونه پسرشون رو مث خونه خودشون میدونن برا همین خبر نمیدن. البته این کار اشتباست و من تایید نمیکنم.

اوایل زندگی برا ما هم پیش میومد، من چند بار به شوخی گفتم هرکی می خواد بیاد خونه ما خبر بده وگرنه وقتی اومد باید خودش زحمت بکشه و خونه رو مرتب کنه و غذا بپزه.و ما هم سرزده می رفتیم خونشون حالا از یه هفته قبل خبر میدن که دارن میان.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
ممنونم باشه همینکارو میکنم ب شوهرم چیزی نمبگم خودم کار خودمو میکنم ولی واقعا اینکه شوهرم با بی انصاف ...

اکثر مردا اینجورین ناراحت نشو.تو کار خودتو بکن چکار داری شوهرت رو خاله زنک بار میاری.

من از روز اول شوهرم گفت حق نداری بیای بگی مامانت اینجوری کرد ابجیت اینو گفت زن داداشت فلان خودت از حقت دفاع کن نه با بی ادبی چون من دوست ندارم تو خاله زنک بازی شما زنا باشم هم به من گفت هم به خانوادش.

منم خودم از پس خودم برمیام،خدایی تا حالا اذیتم نکردن باهام عین دخترشون رفتار کردن همیشه چه پشت سر چه روبه رو خوبی مو گفتن ولی اگه هم ناخواسته چیزی گفتن که دلخور شدم از پسشون براومدم.

2728
حتما عزیزم خوشحال میشم کمکت کنم.

خلاصه اینم زندگیه من خوب و خوش زندگی میکنیم ولی همیشه اکثر دعواهامون سر خانواده شه مثلا هیچچچچچکدومشون برا زایمانم پیشم نیومدن نه بیمارستان نه خونمون برادرای مجرد و متاهلشم نیومد مادرشم نیومد فقط باباش بعد ۴ماه تنهایی اومد و رفت ب شوهرمم ک میگم باز از اونا طرفداری میکنه

2738
خوبه خوشبحالت ینی منم حالا ک شوهرم نمیگه خودم بگم؟

بله حتما بگو. درضمن هیچوقت خودتو خراب نکن پیششون. همیشه سیاستت رو داشته باش. یعنی، نگو دوست ندارم بیاین خونه ما، وقتی اومدن و دارن میرن بگو اگه از قبل خبر میدادین من خودمو آماده میکردم و پذیراییه بهتری ازتون میکردم. لطفا دفعه بعد خبر بدین. اینجوری راحت ترم. هم به شما بیشتر خوش میگذره، هم به من.

باید چیزی رو که دوست نداریم تحمل کنیم، تا از چیزی که برامون ارزشمنده، دفاع کنیم.👌🏻🌸
میشه هروقت تونستی تایپیک خانواده شوهر عجیب و جاری بد منو توی قسمت تایپیک هام صفحه ۲بخونی و جواب بدی

باشه عزیزم.

سعی کن از کسی هیچ توقعی نداشته باشی اینجپر کم کاری دیگران اذیتت نمیکنه.

یا انقد رو خودت کار کنی که مستقل باشی اومدن قدمشون رو چشم نیومدن رو جاده.

مخصوصا خانواده همسرت که انقد باعث ازارت میشن

2706