2733
2734

اوضاع خیلی بهم خورده بود... هر روز بهم ز میزد و دلم میسوخت می رفتم با پارتی بازی توی ای سی یو پاهاشو ماساژ می دادم وگرنه لج می کرد و غذا نمیخورد. خیلی سخت بود . زمانی که از ارتفاع افتاده بود رفته بود سقف پسر عمش ک همسایه اش بود رو نگاه کنه که چرا اب میده وقت بارون و ایرانیت پوچ بود و افتاده بود... واقعا نمی دونستم چی میشه . خیلی با این شرایط سخت گذشت و موبایلش له شده بود براش هدیه موبایل خریدم تا اینکه بهتر شد .یک روز گفت با پیکان پدرش میاد دنبالم و ب سختی با پاهاش راه میبرد برام گل خرید و ازم معذرت خواست. خواست تا یک روز به ییلاقشون بریم و خوش باشیم و بحرفیم . هر روز میگذشت و قول میداد ک باز بیاد خواستگاری و واقعا هم قصدش همین بود

من تعجبم مامان شما چرا انقدر اصرار ميكرده به مادر اون آقا كه بيان 

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من تعجبم مامان شما چرا انقدر اصرار ميكرده به مادر اون آقا كه بيان 

دقیقان

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

یک پراید کهنه خرید و ی مدت رفت مسافرکشی ... بعدش رفت یک جا نگهبانی ... چون دیگه نمی تونست کار خودشو ادامه بده تا اینکه با یکی از دوستاش که کمک و راهنماییش کرد تونست کم کم درهای ضد سرقت و داخلی ساختمون بیاره و ی کار خوب شروع کنه. رفت طبقه دوم مغازش که خیل داغون بود فروشگاه زد و طبقه اولم کرایه داد.خلاصه طولانی شد می دونم خسته شدید... خلاصه بگم که الان توی طبقه اول مغازش در ضد سرقت زده حدود دو ساله. درامدش بد نیست اما برای ضرر و بدهی هایی ک نشد پرداخت کنه حدود 250 میلیون ضرر داشت و مجبور ب فروش شد . مغازه را کامل فروخت و یک خونه توی محل خودشون گرفت که کلنگی و معمولی هست 250 میلیون پول گرفت و یک قطعه زمین کشاورزی!یعنی به ناچار مشتری همین طور معاوضه کرد

2728
چون داییم اونجا بود نمیخواستیم ضایع بشیم که گیرمون اوردن

بعدش كه اومدن با رفتار بدشون بايد جواب منفي ميداديد 

پناه میبرم به خدا از عـیبی که «امروز» در خود می بینم، و «دیروز»؛ دیگران را به خاطر هـمان عیـب؛ ملامت کرده ام ... محتاط باشیم؛ در «سرزنش»؛ و «قضاوت کردن دیگران». وقتی؛ نه از «دیروز او» خبر داریم؛ نه از «فردای خودمان» ... 💕

الان 200 میلیون بدهیشو داره میده. به بنگاه ماشین سپرده ی ماشین بهتر بگیره. یه خونه کلنگی و ی زمین کشاورزی داره. خودش باید بره مستاجر شه درب ضد سرقت بفروشه.50 میلیونم از پولش می میمونه. البته من نمی تونم بچه دار شم . اما اونم فقط با سوند موقتی میره دستشویی و اصلا نمیتونه خودش جیش کنه دکتر گفت کاملا سالمی اما ی قسمت نخاعت که به مثانه وصله له شده و بعید می دونم بشه جیش کنی اینو مادر من و هیچ کس از خانواده ما نمی دونه. خیلی اصرار داره بیاد دوباره . تیپش خیلی عوض شده یعنی توی این سه سال من طوری ک گفتم رفتار کرد و خیلی خوب شده. مادرشم بارها شنیدم گریه و زاری کرده که کی از این دختره بهتر بریم دوباره خواستگاری و هیچ حرفی از مهریه نزده

2738
چه اصراري داشتي باهاش ازدواج كني اخه😨

چون پسره ادم خوبیه و واقعا منو دوست داشت و شرایط باردار نشدن منو قبول داشت . مشکل اشتباهات مالی و مادرش بود ک از اول راضی نبود

الان 200 میلیون بدهیشو داره میده. به بنگاه ماشین سپرده ی ماشین بهتر بگیره. یه خونه کلنگی و ی زمین کش ...

يعني تا اخر عمر بايد سوند بهش وصل باشه؟

بعد رفتار بد مادرش ما ج منفی دادیم. حتی پدرم قصد بحث کردن داشت ما جلوشو گرفتیم

دخترا 

دخترا آی دخترا 

خودتونو ارزون نفروشید که بعدا بشه بدرفتاری توی زندگی

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
بعد رفتار بد مادرش ما ج منفی دادیم. حتی پدرم قصد بحث کردن داشت ما جلوشو گرفتیم

عزت نفسو فراموش نکنید

پسره همه کارهارو کرده ک ی خونه بخره و قبول داره اشتباه کرده . مادرش هم راضی هست اینجور ک معلومه. اما ب نظر شمابا اتفاقات پیش اومده گذشته صلاح هست؟ اینم بگم بارها برام محبت کرده و هدیه خریده و ب من گفته ب مادرت بگو ک منو ببخشه و....

2706