2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من سی سالمه و ده ساله خبرنگار و طراح یه نشریه سراسری هستم. داستان من از آخرای دانشگاهم توی سال 87 شروع شد خیلی دوست داشتم با یکی آشنا بشم و ازدواج کنیم.... این ابتدای عاشق شدنم بود. کم کم حس عشق رو الکی توی خودم حس میکردم و همش حرص می خوردم

من سی سالمه و ده ساله خبرنگار و طراح یه نشریه سراسری هستم. داستان من از آخرای دانشگاهم توی سال 87 شر ...

خخخ نصف ماها بزور حس عشقو در خودمون الکی درست میکنیم

هرچیم بهش پروبال بدی واقعی میشه

انقد صداوسیما ازین فیلمای ابکی داده

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

خیلی ها پیشنهاد می دادن اما مناسب من نبودن... تا اینکه یه آقایی خواست باهام دوست بشه اون موقع من کم سن بودم و نزدیک بیست سال داشتم اون آقا هم یه سال بزر تر بود خیلی بهش محبت می کردم براش هدیه می خریدم با اینکه دوستش نداشتم. اون آقا خیلی مشکل داشت و همش منو فحش می داد و منم چون کم سن بودم و ترسو فقط ب مادرم می گفتم بزودی میره سربازی و میاد خواستگاری. خلاصه کنم که بعد از 5 سال گفت باید جدا شیم و ارتباطشو کم کرد و توی این مدت سعی به رابطه داشت که خدارو شکر در حد معمولی بود و رابطه بد نداشتم. هر روز کارم گریه کردن بود . آخرین هدیه رو عید سال 92 براش خریدم و با غم اندوه زیاد و افسردگی جدا شدم اون هم رفت با یه دختر دیگه و بعدش فهمیدم که خیلی عوضی و لاشی شده و همش نصفه شب با اون دختره می ره و....

2706