2733
2734
عنوان

صبحانه در تخت خواب😍

| مشاهده متن کامل بحث + 1337 بازدید | 61 پست
اوخی....هنوز پوشک عوض میکنی....یادش به خیر :))

ای خدا کِی میشه منم بگم یادش بخیر

امروز تازه پسری وارد 11ماهگی شد😘😘😘

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
هوشنگ هیچوقت نیست که؟بنده خدا

مرد باس کار کنه

این وقت روز برا چی خونه باشه ..😁

بالای سر کسی که خوابه "خیار" نخورید 😐                                                                                       
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من اول آروم کردن دخترم بعد دوان دوان دسشویی بعد دوان دوان آروم کردن دخترم و عوض کردن پوشک که معمولا ...

پسرم شماره 2شو ساعت 10به بعد میکنه😁😁😁😁😁

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
ای خدا کِی میشه منم بگم یادش بخیر امروز تازه پسری وارد 11ماهگی شد😘😘😘

چشم به هم بزنی رفته مدرسه حالا ببین

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
2728
من بیدار میشم صورتمو میشورم دهنمو با اب گرم کرمهامو میزنم صبحانه میخورم مسواک میزنم و آرایش میکنم ...

چه کرمهایی میزنی مسی جون؟؟؟؟؟؟؟؟؟

زن ها از عادی شدن، تکراری شدن، از مثل روز اول نبودن می ترسند! زن ها را مثل روز اول دوست بدارید.

من فقط ماهی یه باروازلین میزنم یه کم پوستم از خشکی درآد😁😁😁😁😁😁

2740
آخه سر اون چیبس و پنیر هم نبود یه روزهایی هم شیفته گفتم لابد یه روزهایی هست.

سر چیپسو پنیر رفته بود کوه با رفیقاش .. کم پیش میاد باشه ..کارم نداشته باشه میره بیرون ..تو خونه باشه دعوا میشه ..24ساعت پشت سر هم نمیتونیم تحمل کنیم همو😂

من از يه دندانپزشك شنيدم قبل از خوردن صبحانه هم بايد مسواك زد خلاصه يه توضبحاتي داده بود كه الان يادم نيست دقيق! فقط اينكه اگه بذاريم بمونه تا بعد از خوردن صبحانه اسيد زيادي روي دندونها توليد ميشه و بعد كه مسواك بزني انگار داري رو دندونهات اسيد ميكشي

هم قبل و هم بعد از صبحانه مسواك بزنيم خوبه

سر چیپسو پنیر رفته بود کوه با رفیقاش .. کم پیش میاد باشه ..کارم نداشته باشه میره بیرون ..تو خونه باش ...

اره بابا هر چی نباشن بهتره؛ماله منم ۹ صبح میره ۹ شب میاد ؛بهتر.

پسرم ❤❤😍😍😘😘
من از يه دندانپزشك شنيدم قبل از خوردن صبحانه هم بايد مسواك زد خلاصه يه توضبحاتي داده بود كه الان ياد ...

پ کلا مسواک نزنیم .. گویا زدنش از نزدنش خطرناکتره

دور چشم " لانگ وی گینو "

کرم صورت SK این یکی تو بازار نیست یه محصول سالنیه خواهرم برام میگیره

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
من از يه دندانپزشك شنيدم قبل از خوردن صبحانه هم بايد مسواك زد خلاصه يه توضبحاتي داده بود كه الان ياد ...

آره منم شنیدم ولی واقعا حسش نیست دوبار بزنم :))

2706