2733
2734
عنوان

بهم بگین چکار کنم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 619 بازدید | 43 پست

[QUOTE=52322279]خب خدارو شکر شما بدی زندگی بهتر رسیدی.اما بیشتر اوقات بعضیا با انتخابشون از چاله درمیان میوفتن تو‌چا ...[/QUOTEا

اره واقعا

من همون اولم چون ادم درستی بود عاشقش شدم البته تا 6 ماه نمیدونستم شغلش چیه 😁 

خدایا خودت مواظبش باش

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم ی نصیحت خواهرانه بهت میکنم.و ی توصیه ح تو مجردیم بهم گفتن و واااقعا بهش اعتقاد دارم(نه اهل دوس ...

عالییییی بود عالی

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی
2728

الان داغی اجی بدون پول لازمع ی زندگیه.ب خواستگارت جواب مثبت بده ی لحظه ام شک نکن

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی

دوس پسرت رو فراموش کن  طایفه عرب هم شاید به این سرعت  راضی نشن  پسرشون  دختر از طایفه دیگه  بگیره 

راه سختی داری کلا خودت  رو نابود نکن  دو نفر که تو سرنوشت هم نباشن  زمین به آسمون بیاد خدا نخواد نمیشه 

شاید عشق نباشه و یه وابستگی باشه 

به خواستگارت هم کم کم علاقمند میشی 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 

احساساتی تصمیم نگیربه حرف خونوادت بکن که خیروصلاحت میخوان من وچهارسال شوعرم اومدورفت تاجواب گرفت یه باردست بع خودکشی زدم که خونوادم راضی بشن باچه بدبختی به هم رسیدیم وداستانمون ورد زبون همه بودحالا بعدهیجده سال زندکی شوعرم رفته یع زن دیگه گرفته 

سلام عزیزم 

اینکه با منطق بری جلو خیلی خوب

ولی بنظرت میتونی فراموش کنی ؟؟؟؟

منکه نمیتونستم و دیوونه میشدم. اخه با اینکه باعشقم ازدواج کردم ولی تا مدتها اوایل کابوس میدیدم که با یکی دیگه ازدواج کردم و بدترین کابوسای عمرم بود.😣 و وقتی بیدار میشدم میگفتم وای خدایا شکرت اگه با کس دیگه ای بودم اون وقت راه برگشتی نبود و حتما دق میکردم .

ببین این خواستگارت که باهاش نبودی و الانم فقط خوبیهاش و میبینی و ممکن چند وقت بعد که ۴ تا چیز ازش دیدی بگی خدایا غلط کردم منکه پول نمیخواستم ای کاش عشقم و ول نمیکردم و حداقل حسرتش و نداشتم.واما ازدواج با عشقتون باید ببینی یعنی باید قبل از اینکه عاشق میشدی میسنجیدی که از هر لحاظ لیاقت زندگی کردن و زندگی ساختن و داره یا نه 

عزیزم همه ادماااا و مردااا اکثرا خصوصیاتی دارن که باب میلت نباشه و الان خواستگارتم نگاه نکن،!!!!

زندگی با حسرت عشق خیلی بد 😣😥

عزیزم بشین شب و روز دعا کن و تو خلوتت از هردوشون پیش خدا طلب بخشش کن و از خدا بخواه بهترین راه و برات مهیا کن .امین

وقتی فکر میکنم ممکن است تمام زندگیم را از قبل نوشته باشی ،لبخندی مسرت بخش تمام وجودم رادربرمیگیرید و دیگر مانند گذشته برایم رعب آور نیست .وای خدا چه زیباست زندگی که به دستان تو نوشته شده باشد .و من بیصبرانه منتظر فرداهایی زیبا و خداگونه و هستم.فرداهایی که خوشبختی عشق خداگونگی موفقیت معنویت ثروت  تلاش دانش معرفت نبوغ سلامتی زیبایی آرامش ومعجزات خدانوشت، بینظیر برایمان در نظر گرفته ای......⁦❤️⁩⁦⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦خدایا با تمام وجود تلاش میکنم در دستانت آسوده به نظاره بنشینم،تا مبادا با خودمحوریم خدانوشتهایت را خدشه ای وارد شود .(((و اینست راز تو برای همه مان که خوشبختی ها را پاک کردیم و .........)))
2738

والله منم عاشق پسر عمم بودم حالا به دلایلی  نشد با هم ازدواج کنیم ومن بایکی دیگه  ازدواج کردم به حدی عاشق همسرم هستم که فک میکنم عشق واقعی همین عشق ب همسرم هست واگه صد بار هم به عقب برگردم بازم همسرمو انتخاب میکنم.عاقلانه تصمیم بگیر وبه نظر خانوادت هم اهمیت بده که بعدا همیشه پشتت باشن وحمایتت کنن.