2737
2734
عنوان

طلاي عروسي

| مشاهده متن کامل بحث + 867 بازدید | 79 پست
من اصلا در مورد اين چيزا حرف نميزنم همه ش خودش بحث رو شروع ميكنه

میناوش جون راست میگه.من همه مراسممو گرفتم.از بله برون تا پاتختی.ولی ولخرجی نکردم..با یه صحبت منطقی و آروم حل میشه.نگران نباش

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

من اصلا مراسم نداشتم فقط شب نشون چند نفر از اقوام نزديك ما و اونا خونه ما بودن بعدشم كه گفتم نه عقد ميخوام نه عروسي بعدشم كه مهريه رو گفتم باشه سكه نميخوام ٤٠ مثقال طلا ولي هنوز بهم ميگه پول واست مهمه. همه ش ميگه اگه شهر خودم زن ميگرفتم انقدر دردسر نداشت شما هم بودين ناراحت نميشدين؟

2728

چرا من بودم ناراحت میشدم.میگفت از شهر خودمم زن میگرفتم بهتر بود میگفتم به سلامت😶

سقط مکرر داشتم به همراه تنبلی  تخمدان و ذخیره نیم  با اصلاح سبک به روش فلورا تاجیکی و تغییر مسیر زندگی صاحب نی نی شدم  

عزیزم معلومه شوهرت خودش پولکیه،من خواهرم با شوهرش از روز خواسگاری از این حرفای مهریه وطلا این چیزا پیش اومدولی بالاخره حرف خواهرم شد ومهرش سکه به تاریخ تولدش شد.با این همه اصلا از اخلاقای شوهرش الان راصی نیست،نه در زمینه پول ومهریه،کلا توزندگی هیچی به اسم خواهرم نمیکنه با اینکه خواهرم شاعله ونصف بیشتر اون پولا مال خواهرمه ولی خواهرم دیگه توان بحث نداره وکوتاه میاد،کلا کسی که از همون اول بحث این چیزارو پیش میکشه نشونه خوبی نیست واسه شروع زندگی،معمولا توزمینه های دیگه هم اذیتت میکنه مطمئن باش ،خواهر منم واسه اینکه همه نامزدیش فهمیدن بهم نزد ولی الان کاملا پشیمونه،عزیزم خوببب فکرات بکن،مگه ادم چند بار بدنیا میاد؟ایشالا موقعیت خوب واست در آینده زیادپیش میاد مطمین باش،مردم کلا زیاد حرف میزنن،مهم خودتی که احساس خوشبختی کنی

سلام عزیزم من برداشتم ازحرفات اینه ک هدف نامزدت اینه ک کم کم مهریتم بش ببخشی اخه انقدربهت گفت توپول واست مهمه ک از تمام جشنای ازدواجت گذشتی الان داره روی مخت کارمیکنه ک ازمهرتم بگذری بنظرمیاداهل بحث هم باشه حرفش واقعازشت وناراحت کنندس ک گفته ازشهرخودم میگرفتم راحتربودم چندروزی باهاش سرسنگین باش ببین چی میشه مدت نامزدیتو طولانی ترکن فعلا عقدت عقب بنداز بیشتربشناسش درکل ان شاالله ک برداشت من اشتباه بوده وهمچیز اوکی باشه ارزوی خوشبختی واست دارم گلم 

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 
2740

اخه خواسته شما حق مسلم هرزنی هست مهریه حق شماست بعدم مگه شماچندسکه خواستی؟؟؟؟

تیکر مستقل شدنمه ,لطفاواسم صلوات بفرستید واسه مستقل شدنم ازخانواده همسرم دلم ارامش میخاد باصلواتتون بم ارامش بدیدمرسی 

عزیزم من مهرم ۱۰۰۰تا سکه هست،خودشون گزاشتن،حق وکالت طلاقو خواستم ندادن،روز خواستگاری گفتم آیینه و شمعدان واسم خیلی مهمه و حلقه ازدواج ،این دو قلم نزدیکه ۲۰میلیون شد،سرویس طلای سنگین بهم دادن ،جواهر از ژورنال دادم ساختن،خانواده ی خودم هم کل جهاز  به جز تلویزیون و لوستر دادن

اگه برگردم به گذشته حتما همین می شه،مهریه واسم مهم نیست،چون اگه خانواده ای بد باشه خدای نکرده به طلاق برسه،بلدن چه طوری حقو نا حق کنن،

کلا بزار بهت خوش بگذره ،خودتو کم نیار با نامزدت صحبت کن بگو من همین هستم ،با این خواسته ها ،

شما دوس نداشتین عروسی و عقد ولی فلان مقدار طلارو دوس دارین ،چه ایرادی داره

شاد باش گلم

راستی مهریه خیلی بالا خوب نیست،یکی از اقوام مهرشون خونه بود و کلی طلا،اوایل ازدواج گفتن دزد زده خونشونو و هرچی طلا داشت بردن ،حالا ضایع کار شوهرش بود،بعد خانه ای که به نام دختر بود شوهرش گفت بفروشیم که دارم واست بهترشو شهر دیگه می گیرم ،کلا پول خونه را هم خورد،بیچاره خانومه از اون همه چی بیچاره شد،به خاطره بچه هاش داره خودش کار می کنه به بدبختی

جالبه شوهرش پولدار بود ولی زن باز

مشكلم اينه كه همه فهميدن ما نامزد كرديم وگرنه بهم ميزدم ديگه حوصله ندارم سر اين چيزا انقد بحث كنم ان ...

نکن عزیزم از کجا معلوم از قصد اینکارو نمیکنه والا انقدر آدمها گرگ شدن که میبینی اینجور میگه خودت عطاشو به لقاش ببخشی بالا رفت پایین اومد مهریتو اونجور که دوس داری بزار و به هیچ کسی هم کار نداشته باش و نبخش این زندگیه توه و ریزتزین حقی که داری پس پاش وایسا

سلام عزیزم من برداشتم ازحرفات اینه ک هدف نامزدت اینه ک کم کم مهریتم بش ببخشی اخه انقدربهت گفت توپول ...

منم همين فكر رو ميكنم. ديشب گفتم پس چرا خواهر خودت نبخشيده چرا زن داداشات نبخشيدن گفت من الان بهشون بگم ميبيخشن

2706