2410
2553
عنوان

طلاي عروسي

867 بازدید | 79 پست

سلام دوستان خوبين؟

ميخواستم در مورد رسم و رسوم عروسي تو شهرهاي مختلف بدونم ممنون ميشم اگه بگين از كدوم شهر هستين و رسم و رسوم طلا و مهريه شهرتون رو بگين

من نه کار به رسم و رسوم دارم نه بجا میارم هر کاری صلاح بدونم انجام میدم😁

هرروز که از خواب بیدار میشید اگه دیدید تو ایران اتفاق ناراحت کننده‌ای نیفتاده تعجب نکنید  صفحه رو یه رفرش کنید خودش درست میشه🙄

مهر كه سرجاشه تا طلاق بگيريم طلا روز عروسي مادرشوهرم برام سرويش خريد مادرمم برا شوهرم گردنبند و ساعت بقيه طلاهام مثل النگو دستبند شوهرم تو دوران نامزدي برام خريد 

دوستاي خوبم لطفا براي حاجتم دعا كنيد ممنون.   بچه دار شدن كار خطر ناكيه ! با اين كار اجازه ميدهيد قلبتان بيرون از بدنتان زندگي كند 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

من از هرجا كه رسم و رسومشون به نفعم باشه استفاده ميكنم😅

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

من اصفهانی نیستم اما اصفهان زندگی میکنم

رسمشونو در این مورد دوست ندارم

خیلی تجملاتیه

اول زندگی فشار زیادی به هردو خونواده وارد میشه و اونایی که توان مالی ندارن باید در حسرت بسوزن 

گروه قرمز❤️ وزن 
2714
zm جان ميشه بگي رسمشون چطوريه؟

اصفهان خانواده پسر ملک و املاک با ارزش مهر دختر میکنن از طرفیم جهیزیه ی انچنانی میخوان

خواهر منم پشت قبالش۶ دونگ خونه و باغ انداختن

بابام یه جهیزیه خیلی عالی و سر عقدیه خوب داد

چه خوش گفت گارفیلد پاکزاد به کاربران خویش:هر کی از من بدش میاد بگه تا منم ازش بدم بیاد....والا بقران گرفتاری شدیمااااا🤕

دوستان من نامزدم از يه شهر ديگه هستن بعد رسم ما هم اينه كه مهريه رو سكه ميذاريم طلا رو هم ميگيم مثلا انقد ميليون طلا بعد گفت من تا حالا همچين چيزي نشنيدم مهريه رو بيشتر شرعي ميذارن طلا رو هم نميگن انقد ميليون ميگن انقد مثقال حالا خواستم بدونم رسم شهرهاي ديگه چطوريه؟

2706