2733
2734
عنوان

یه چیزی توی اتاق خوابم پیدا کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 118071 بازدید | 951 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
قبول کردم

مرسی دوستم

من مخلوق پروردگارم هستم و لایق بهترین ها😊خدای خوبم بهترین هارو برام درنظر گرفته و هرلحظه زندگی من معجزه ایی است زیبا از طرف پروردگارم💚زیباییها نصیبم میشود و با قدرت و انرژی خداوندی به اهدافم میرسم و هرآنچه که درآرزویش هستم ب لطف پروردگار برایم مقدر شده🙏آمین یا رب العالمین.خدا برایم کافیست.......(خدای بزرگم مهربانم دلسوزم شکرت,میدونی که حال دلم آشوبه,فقط از تو یاری میخوام. هدیه و امانت الهی رو که بمن بخشیدی بخودت میسپارم,برام حفظش کن🙏خدایا از تو میخوام کمکم کنی تا حال دلم خوب بشه و بهترین روزها برام رقم بخوره,خدایا از شر شیطان به تو پناه میبرم و خودم و بچم و خانوادم رو ب حریم امن الهیت میسپارم میدونم وقتی گفتی فالله خیر حافظا و هو ارحم الراحمین دلم دیگه باید قرص باشه)خدایا ب لطف تو میدانم  فرزندی سالم و صالح و خوش قدم و خوش روزی و خوش صورت و خوش سیرت بمن بخشیدی🍀🍀🍀الحمدلله رب العالمین🙏 ماشالله لاقوه الا باالله🙏,یا نور یا برهان یا مبین یا منیر یا رب اکفنی الشرور و آفات دهور و اسئلک النجاه یوم ینفخ فی الصور🙏🙏🙏🙏الهی و ربی من لی غیرک................خدایا ممنونتم از اینکه این مدت همراهم بودی🙏چقدرررررر سخت گذشت ولی بیاری و مدد و لطف تو داره تموم میشه,خدایا سربلندم کن میدونی چ خواسته هایی رو تو قلبم نگه داشتم  و منتظر اجابت توام,لطفا با وجود بدی من تو خدایی کن,بزرگی کن و باز هم رحمتت رو شامل حالم کن,خدایا تکیه بر لطف تو کردم ناامیدم نکن🙏ب تو سپردمش همیشه و درهمه حال مواظبش باش و ب من آرامش و قدرتی عطا کن ک بتونم وظیفمو خوب انجام بدم و اون دنیا شرمنده نباشم.اللهم سلم و تمم

ببخشیدا اما مثل دستمالی میمونه که باهاش دماغشون و پاک کردن و اون رنگ ها هم مال کرم هستش.. احتمالا مادر شوهرت بالا بوده و از دستش یا جیبش افتاده بعد خجالت کشیده بگه.. ببین کسی از خانواده شوهرت آبریزش بینی نداره

عزیزم دستمال رو ببر ازمایشگاه . بگو میخوام بدونم روش چی هست .اگر گفتن برات انجام نمیدن بگو پس کجا انجام میدن ؟؟؟ ازشون بپرس... شاید پزشکی قانونی برات انجام بده

بالاخره جمع سه نفره ما، چهارنفره شد... نورای عزیزم بدنیا اومد😍 لئا و نورا فرشته های زندگیم💚👸👱‍♀️
2738
مادرشوهرم پایینمونه

ببرازمایش....منم هروقت ازخونه مامانم که چندروزموندم میام خونم ،پرازشک وشبهه ام

❤دوست خوبم اگه دوست داشتی واسه  سلامتی پسرم امیرحسین صلوات بفرست.... خدایاازبلاهامحفوظمون بدار..... الهی آمین❤

وای یا خدااااا 😲😲😲😲

خدا یه صبری به شوهراتون بده !!!! 😨😨😨😨

آخه یه دستمال کاغذی‌چیو میتونه ثابت کنه !!!!!

وای ما زنل داریم‌به کجا میریم !!! 😐😐😐😐😐

چرا میخواین‌شوهراتونو به زور نگه دارین اصلا ؟؟؟؟

طرف بخواد کاری کنه میکنع دیگه !!! تهشم هیچوقت خورشید پشت ابر نمیمونه بخدا !!!!!

خیلی جالبه بعضیا پیشنهاد آزمایش دادن !!!! 😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐

من به شخصه پیشنهاد روانپزشک رو به شما میدم که درمان شین !!

وای اصلا مخم‌سوت کشید 😕😕😕😕😨😨😨😨😨

چ جالب اینهمه نظرو پیشنهاد و نبودن استارتر ازاوایل تاپیک 

مامانم همیشه میگه تا وقتی یکیو پیدا نکردی که برات مثل بچه‌ت باشه نرو توی رابطه، ازدواج!یه بار که پرسیدم یعنی چی، گفت یعنی مثل بچه ای که از گوشت و پوست و استخون خودته باشه برات، نه خوبشو، نه بدشو، نه خوشگلشو، نه زشتشو، نه داراشو، نه فقیرشو حاضر نباشی با کس دیگه‌ای عوض کنی، هر عیب و ایرادیم که داشته باشه دلت نخواد یکی بهترشو بیاری به جاش، چون برات بهترینه در هر حالتی.‌‌..وقتی ازدواج کن که مطمئن باشی می‌تونی توی سختیا، نداریا، مریضیا، گرفتاریا مثل یه مادر بمونی به پای آسمون ابری و آفتابی زندگیِ طرفت، گاهی عینک آفتابی بزنی، گاهیم چتر بگیری دستت!:))
2706