2737
2734
عنوان

پریدن مدام در خواب

298 بازدید | 24 پست

سلام

دوستان من دخترم الان 41 روزش شده ولی هنوز تو خواب مدام میمره و گریه میکنه و بیدار میشه.خیلی نگرانشم.خوابشم کم شده.کسی هست تجربه مشابه داشته باشه؟از روز اول همینطور بود دخترم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

قرآن گذاشتی زیر سرش؟؟

یه قیچی کوچیک هم بزار زیر رخت خوابش مادر شوهرم برای بچم همیشه میگذاشت 

البته جوانب احتیاط رعایت کن 

در دنیا از سه آهنگ می هراسم ..صدای کودکی از بی مادری؛صدای عاشقی از جدایی؛صدای مجرمی از بی گناهی😔
2740

وای پسر منم اینجوری بود اما دکتر بیشعور یه قرص ضد تشنج بهش داد ک بعدها ک تحقیق کردم خیلیا مشابه من بودم یهو دستاس می‌پرید وب حالتی ک ترسیده باشه گریه میکرد وحشتناک ها

فقط خودتوخودتوخودت

داداش من اینجوری بود ی سال دکتربردیمش یک سالش بود بی هوشش کرد ام ارای بگیره بیهوش نشد فداششم قسمت نبود ولی تا رسیدخونه نیم ساعت بعدش خوابید مامانم نگران بود دعامیخوندبراش قران بالاسرش بودخداروشکرخوب شد فک کنم طبیعیع.ولی من الان ی ساله ک میپرم توخواب نمیدم چمه دعام کنید😧😭

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی