2737
2739
عنوان

پریدن مدام در خواب

| مشاهده متن کامل بحث + 298 بازدید | 24 پست
بهترين كارهمون قنداق كردنه.ولي قرآنم بالا سرش بذار

اصلا قنداق کردن خوب نی اونم تو خواب اصلااا

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی

اها تو خونه پرنده نگه دارید میگن خوبه چون ازمابهترون بااونابازی کنن ن بابچه هامون

مریضم همش اجیا یه صلوات مهمونم کنیدمرسی😘امام حسین من خیلی بدبختم توروبه جانه مادرت کمکم کن.قسمت دادما.مرسی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

داداش من اینجوری بود ی سال دکتربردیمش یک سالش بود بی هوشش کرد ام ارای بگیره بیهوش نشد فداششم قسمت نب ...

منم یک سال بود از خواب میپریدم  رفتم  دکتر دیدم  هورمون هام به هم ریخته  یکیش خیلی رفته بود بالا یکیش خیلی  رفته بود پایین

دکتر گفت واسه همینه 

یه آزمایش بده 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
منم یک سال بود از خواب میپریدم  رفتم  دکتر دیدم  هورمون هام به هم ریخته  یکیش خی ...

اجی دکترچی رفتی مرسی گفتی .هورمون؟یادته چی بوددقیق؟

2728
اجی دکترچی رفتی مرسی گفتی .هورمون؟یادته چی بوددقیق؟

دکتر زنان  چون هرمون های زنانه بود، 

اول ببین  مشکل فکری نداری  مثلا  ذهنت درگیر یه موضوع نیست؟ چون آدم فکرش مشغول باشه  شب ها از خواب  میپره، بعد برو پیش دکتر عزیزم 

یادم نیست چی بودن  میگردم آزمایشم رو ببینم  پیدا میکنم، اگه پیدا  شد برات  میفرستم اسمش رو 

وقتی  برات  مهم نیست اطرافیانت  درموردت  چه فکری  میکنن  یعنی به سطح  خطرناکی از آزادی رسیدی 
دکتر زنان  چون هرمون های زنانه بود،  اول ببین  مشکل فکری نداری  مثلا  ذهنت ...

ممنون درخواست میدم قبول کن کارت دارم

دکتر زنان  چون هرمون های زنانه بود،  اول ببین  مشکل فکری نداری  مثلا  ذهنت ...

راستی موهات وکراتینه کردی؟عکس خودته؟

2740

[QUOTE=52322631]اصلا قنداق کردن خوب نی اونم تو خواب اصلااا[/QUOTE

عزيزم منظوراون قنداقي كه قديما بودنيست.يه پارچه نرمو نازك دورش بپيچي كه دستش تكون نخوره.من پسردوممو تا6ماهگي شبا ميبستم 

وای پسر منم اینجوری بود اما دکتر بیشعور یه قرص ضد تشنج بهش داد ک بعدها ک تحقیق کردم خیلیا مشابه من ب ...

حخانومی میشه بگین پسرتون علایمش چی بود؟ پسر منم تو حواب میپره دستاشو میده بالا قرمز میشه،خیلی نگرانم

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤