2733
2734

تا آخر همراهته 😖

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
هفته های آخر همینه موقع خواب زیر یرتو بلند بزار

واى من كه هفته هاى اولم😣

بگو ستاره دردانه                                            در انزواى رصدخانه                                         كدام كوزه شكست آنروز؟                                  كه با گذشتن نهصد سال                                 هنوز حلقه دستانش به دور گردن خيام است....

وای منم معدم ..دکتر واسم قرص رانیتیدن نوشته یخورده بهتره ولی هیچی جرات ندارم بخورم مخصوصا وقتی دراز میکشم اذیت میکنه معمولا از آخر سه ماهه دوم هست تا پایان بارداری هرچی نی نی بزرگ بشه بدتره دکتر بمن گفت هرچی ک سوزش معدتو بیشتر میکنه حذف کن .

دلم واسه مادرشوهر جونم تنگ شده 😭😭😭😭                                                          الکی مثلا مادر شوهر منم زن خوبیه 😉😉😉😃😃😃😃     لامصب خودش ب تنهایی ده تا  ترامپ و کیم جونگ اون و روحانیه  😐😐😐😐😐😐😧😧😧😧😧
2740
هفته های آخر همینه موقع خواب زیر یرتو بلند بزار

والا گیری کردیم. یکی میگه سرت بلند کن بهتر میشه یکی میگه سرت بلند کنی خون میره سمت پاهات پاهات ورم میکنه. موندم چیکار کنم. ی شربت هم داده دکترم مزه کوفت میده و اسهال میگیرم بعدش. پوووووف 😣

‏واسه یه چایی خور دمای هوا مسخره‌ترین چیز واسه سنجش چایی خوردن یا نخوردنشه، بابا تو اصلا بگو هوا 60درجه اس باید چایی باشه که آدم بخوره حال داشته باشه بلند شه کولرو روشن کنه یا ن؟؟بابام حالش خوبه میگه برو یه لیوان چای بریز الان میچسبه،مشکل پیش میاد میگه یه چای بریز ببینیم چه خاکی باید تو سرمون بریزیم، هیچ اتفاقی نیفتاده میگه دخترم سرپایی یه چای بریز، داره چای میخوره میگه حواستون به سماور باشه ابش خشک نشه، چاییش تموم میشه میگه اخیش چه چسبید یکی دیگم بریز 😩😩😩😩رها کن پدر من . یکی بیاد خونه ما خل میشه،صبحانه میخوریم چای میدیم بعدش،قبل ناهار چای میدیم،بعد ناهار چای میدیم،عصر چای میدیم،قبل شام چای میدیم،بعد شام چای میدیم،یکی هم قبل خواب میدیم مهمون حال کنه😁😁😁نصف شبم بیدار میشن برن دسشویی تو راه بابام از چاییی ک داره میخوره بهشون تعارف میکنه😎😅😁😁😁‏لنتی ترین و خطرناکترین نوع اعتیاد، اعتیاد به چاییه اینجوری که الان داریم از گرما کباب میشیم ولی لیوان چایی دستمونه🤩
وای منم معدم ..دکتر واسم قرص رانیتیدن نوشته یخورده بهتره ولی هیچی جرات ندارم بخورم مخصوصا وقتی دراز ...

عزیزم من فقط دراز بکشم خوب میشم‌ ولی بعد شام واویلاس معدم

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
والا گیری کردیم. یکی میگه سرت بلند کن بهتر میشه یکی میگه سرت بلند کنی خون میره سمت پاهات پاهات ورم م ...

من دراز بکشم خوب میشم

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
من همچنان دارم اه😧😧😧

اخی. تو ک دیگه تموم میکنی. خوشبحالت