2733
2734

ثبت نامم کردم ولی مگه بعدش نباید برنامه غذایی بده اصن نمیدونم چطوریه

یه دختر باید مثل پروانه باشه....دیدنش زیبا گرفتنش سخت😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
نه برنامه کرفس کالری شمار هستش باید غذاهایی که خوردین رو بدین بهش کالری روزتون رو محاسبه میکنه

واقعا فک میکردم خودش برنامه غذای میده برای من زده 1792 کالری یعنی باید همین اندازه کالری مصرف کنم 

واقعا فک میکردم خودش برنامه غذای میده برای من زده 1792 کالری یعنی باید همین اندازه کالری مصرف کنم&nb ...

آره دقیقا اگه از اون بیشتر مصرف کنین تو چربی ذخیره ای میشه یا اینکه روند کاهش وزنتون رو ثابت میکنه وزنتون استپ میزنه

قد وزن که زدی میگه چن کالری باید بخوری هرچی خوردی تو قسمت افزودن غذا اضافه میکنی

تو برنامش نمیگه هر چیزی چند کالری داره مثلا خرما یا چیزای دیگه ؟؟

از کجا بدونم چی و چقد بخورم که بیش از حد نشه

تو برنامش نمیگه هر چیزی چند کالری داره مثلا خرما یا چیزای دیگه ؟؟ از کجا بدونم چی و چقد بخورم که بی ...

چرا داره خودش نوشته چن قاشق چن گرم چن عدد هرچی میخای بخوری سرچ میکنی اندازه ای که میخوریو میدی کالریشو بهت میده فقط خودکار رو صبحانس خودت بزن ناهار یاشام یامیان وعده

درحال نبرد با زندگی😬😬😬من پیروزم😏💪
چرا داره خودش نوشته چن قاشق چن گرم چن عدد هرچی میخای بخوری سرچ میکنی اندازه ای که میخوریو میدی کالری ...

مثلامن قرمه سبزی خوردم تعدادقاشقایی ک خوردم روبزنم عددشو کجابزنم قبل اعشار 

شخصی به گربه ای گفت پیشته وآن گربه پیشتید