2737
2739
عنوان

زبان سرخ عذاب وجدان میاره

| مشاهده متن کامل بحث + 192 بازدید | 23 پست
توزندگیم دردورنج تنهایی زیادکشیدم امابیشترش این حرف که گفتم این یکیم بدبخت میکنه وخاله خودم بدبخت شدخیلی رودلم سنگینی میکنهنمیدونم چراخدااینقدعذابم میده دعاکنیدبمیرم شایدتواون دنیاب آرامش برشم,تصمیم گرفتم شادباشم امانمیتونم
دختریاپسر؟؟بیخیال هرچی میخوادباشه باشه فق مهرماهی باشه🤗

عزیزم بخاطر حرف شما نمردن خیالت راحت..عذاب وجدان نداشته باش

ولی کلا من خودم یادم نمیاد ارزوی مرگ کسی حتی به ذهنم رسیده باشه ..حتی کسانی که خیلی در حقم بد کردن . موندم چطوری میتونی کسیو حتی تو یه لحظه اینجوری نفرین کنی. یکم رو اعصابت مسلط باش

Shake it! shake it!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چندبارم پیش مادرم یه حرفایی زدم که بعدش همون اتفاقاافتادحتی ب ضررخودم مامانم بهم گفت توسیدی وخیلی بایدمواظب حرفات باشی حالاچطورتوچشم امام حسین نگاه کنم ولی به امام حسین قسم من حتی راضی نیستم خارب پای کسی بره وسعی میکنم دل کسیونشکنم ولی موقعی که ناراحتم دست خودم نیست,میدونم مرگ اوناخواست خدابوده امافکرمیکنم خدامرگ اوناروتوری قرداده که منم حسابی تنبیه کنه تادیگه ازاین غلطانکنم 
دختریاپسر؟؟بیخیال هرچی میخوادباشه باشه فق مهرماهی باشه🤗
2731
2738