2726
عنوان

زبان سرخ عذاب وجدان میاره

191 بازدید | 23 پست

عذاب وجدان امونموبریده هرطورم سرموگرم میکنم انگارفایده ایی نداره :-(:'(

دختریاپسر؟؟بیخیال هرچی میخوادباشه باشه فق مهرماهی باشه🤗

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه مقدوره برين حلاليت بگيرن اگر مقدور تيست خودتون از درگاه خدا طلب بخشش كنين كساني كه بگردنشون حقي دارين رو ببخشين تا شما هم بخشيده بشين و از عذاب وجدان خلاص بشين . هر انساني ممكنه خطا كنه كه در اين صورت بايد به بهترين وجه جبران كنه و طلب بخشايش و توبه به درگاه خداوند. اميدوارم هر چه زودتر به آرامش قلبي برسين🌺

2728
یه روزمنوشوهرم تلفنی باهم دعواکردیم شدیدکه یکی ازدوستاش که همسایمونم میشدپیش شوهرم بوده اون آقاازاون ب بعدهروقت منومیدیدپوزخندمیزدانگارکه داره مصخره میکنه منم خیلی ناراحت میشدم یه روزکه روپشت بوم خونشون بودازپنجره دیدمش وهمینجوری تودلم گفتم کی میشه خبرمرگت بیاد
دقیقافرداش این آقامیره کوهتوچادرآتیش روشن میکنه میخوابه بعدش دود میگیرتش وخفش میکنه این آقا۲۹سالش بودتنهاپسرخانواده بودسه تابچه داشت زنش ۲۵سالش پدرش مریض بودکه چهارماه بعدازمرگ پسرش مرد

یه روزم داشت ازخیابون باخواهرمیرفتم که یه آقای دیگه باماشین باسرعت زیادنزدیک بودزیرم کنه بعدشم اصلاتوجه نکردورفت منم باناراحتی زیادبه آبجیم گفتم این یه روزسرسرعت خودشوب کشتن میده حالاخودش که میمیره هیچ یکی دیگه روهم بدبخت میکنه,یه روزباپسرخالم براکاررفته بودن که توراه بخاطرسرعت تصادف کردن وهردوشون درجافوت کردن

اینم بگم که من توروستازندگی میکنم اون آقایی هم که  باپسرخاله عزیزم تصادف کردن ۳۲سالش بودزن سه تابچه داشت بایه خواهرمجردویه مادرپیرکه اون,این دوتابااون همسایمون پشت سرهم مردن یکم دیگه سالگردشونه

مرگ وزندگی دست خداست.فقط واقعا اینقدر اذیت میکنه حرفهایی که زدی دیگه سعی کن زبونت به دعای خیر بچرخه یا حرفهای خوب.بخاطر حرفهایی که زدی این اتفاقها نیفتاده.

توی این یکسال دردی که بخاطرپسرخاله عزیزم کشیدم هیچ عذاب وجدان دیوونم کرده بخدامن ازته دل نفرین نکردم ازسرناراحتی یه چیزی گفتم ولی خدااینطورمجازاتم کرد,هرچندمیدونم من کسی نیستم که بخاطرحرف من بخوادکسی وبکشه ولی وقتی خانوادشونو میبینم خیلی خجالت میکشم ای کاش حداقل بجای پسرخالم من میمردم
خیلی ازاین اتفاقاافتاده برام که بعدش عذاب وجدان برام آورده حتی یه فکری ازذهنم میگذره سریع همون اتفاق میافته که فقط عذاب وجدان برام میاره این غم وغصه هاباعث بدخلقیم میشه حتی میترسم باکسی دردودل کنم چون میترسم ب یه چشم دیگه بهم نگاه کنن
2706