2733
2739
همون قسمتی که از حلقه جدا شده بود به پایین کلاهک چسبیده بود. لبه کلاهک معلوم نبود. حس میکردم شکلش طب ...

الان دو کلاهک پسر من معلومه وقتی نوکش میره تو لبه کلاهک مشخصه پس چسبنده نیست پسرم چهار ماهشه یک ماهش بود انجام دادم

میشه برای سلامتی پسرم  صلوات بفرستین 🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دو سالشه

وااای

خیلی بدموقه س واسه ختنه، خواهر زاده منم نزدیک دوسالشه، هفته پیش ختنش کردیم

انققققد این بچه اذیت شد که نگو

بخیه هم‌خورد، چون ورجه وورجش زیاد بود خیلی اذیت شد

هر چه دلم خواست ، ن آن میشود،💚💚💚 هر چه خدا خواست همان میشود💜💜💜💙

حلقه خیلی بده جای حلقه رو  بدن پسرم مونده چندتا دکتر بردمش گفتن که هشتاد درصد همین طوری میشن پسر دخترعمه ی شوهرمم با حلقه ختنه کرد جاش مونده حتی اون بیشتر مونده

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..

عزیز از من می شنوی با حلقه ختنه نکن بدجور پشیمونم دو هفته پیش که پسرمو برده بودم دکتر یه پسرارو تقریبا یکساله آورده بودن که بخاطر ختنه با حلقه مجرای ادراریش بسته شده بود نمی تونست ادرار کنه

جواب ابلهان خاموشیست....پس اگه ریپ زدی و جواب ندادم بدون که این مثل در موردت صدق میکنه..
2738

روش سنتی خیلی بهتره من پسرم ۶ سالش بود یک هفتگی خوب خوب شد راضی بودم با اینکه ۶ سالش بود دیر ختنه ش کردم اگه بچه تر بود بهتر بود چون کمتر اذیت میشد 

پسر دومی م ۲ ماهش هست سه ماهگی میخوام انشالا روش سنتی واسش انجام بدم