2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من دوتا خواهرام پسراشونو زیر شش ماه با حلقه ختنه کردن،خیلیم راحته بچه همون اولش اذیت میشه فقط 

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

جراحی نگه داری بعدش سخته چون تا چند روز نمیشه پوشک کرد

ولی حلقه از لحظه اول میشه پوشک کرد

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙

پسرمو با روش حلقه ختنه کردیم. این روش برای نوزادان خوبه و محل زخمش مشخص نمیشه در بزرگسالی ولی عیبش این بود که برای پسر من چسبندگی پیدا کرد. من زود متوجه شدم و با همون چرب کردن مداوم رفع شد. باید مراقب این قضیه بعد از افتادن حلقه بود.

خدایا فقط تورو دارم، کمکم کن.
دو سالشه

دوسال که حلقه نمیشه

حلقه برای زیر ۴ ماهه

گروه آبی💙وزن شروع۸۰💙۷۹/۲۰۰💙۷۸/۱۰۰💙۷۷/۹۰۰💙۷۷/۳۰۰💙۷۶/۸۰۰💙۷۶/۱۰۰💙۷۵/۳۰۰💙وزن فعلی۷۴/۲۰۰💙وزن هدف۶۵💙تاریخ شروع۸.۷.۹۸💙قد۱۷ق۰❤باتشکرازبامدادخمارعزیز❤   چالش۶۳روزه تا شب یلدا به هدفم میرسم با یاری خدا💙هدف چالش۷۰💙
2706