2733
2734
عنوان

وقتی مجردی حق تنها بیرون رفتن نداری!

| مشاهده متن کامل بحث + 5657 بازدید | 160 پست
جانم

جانت سلامت

منم میخوام طلاق بگیرم ..چجوری باهاش کنار بیام که یاده گذشته ها نکنم یعنی به کل فراموشش کنم؟؟؟

برای تو که خدایی،خدای من تو بگو که استجابت کدامین دعای من سخت است؟؟😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب چرا بعد طلاق مستقل نشدي؟ واقعا سخته واسه شما كه زماني خونه زندگي داشتي الان از داداشت بخواي اجازه ...

وای اره کلا دلم برای روزای متاهلیم تنگ شده

پارسال همسرم نبود خونه مامانم بودم هر روز بیرون بودم جیک مامانم درنمیومد الان همچین چشم وابرو میاد میگم ولش کن

باز یکی اومد از دردش گفت بقیه اومدن از نداشتن اون درد ابراز خوشحالی کردن.😐

خوب من مجرد بودم کیف میکردم الان شوهرم نمیزاره تنهایی😓😓😓

فرانسه بمیرد زیبایی میمیرد/آلمان بمیرد قدرت میمیرد/بریتانیا بمیرد سیاست میمیرد/ایران بمیرد تمدّن میمیرد/وعرب بمیرد خیانت میمیرد🙇
2728
وای اره کلا دلم برای روزای متاهلیم تنگ شده پارسال همسرم نبود خونه مامانم بودم هر روز بیرون بودم جیک ...

ببین مگه دانشگاه نمیری؟؟خوب اونا که دقیق نمیدونن کلاسات کی تموم میشه میتوننی به بهونه کلاس و اینا بری بیرون

بخدا من فانتزیم بود طلاق بگیرم‌ خونه مجردی بگیرم رااااحت

تو باز برگشتی خونه بابات😯

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
2740
وای اره کلا دلم برای روزای متاهلیم تنگ شده پارسال همسرم نبود خونه مامانم بودم هر روز بیرون بودم جیک ...

ايشالا يه مورد خوب برات زودتر پيدا شه بچه هم داري؟ نميتوني به همسر قبليت رجوع كني اگه از طلاقت پشيموني

کتاب انسان خردمند اثر یووال نوح هراری رو به پیشنهاد میکنم بخونید.

عزیزم جامعه خیللللی خرابه😕😕

مردای مجرد متاهل پیر جوون

فامیل همسایه آشنا

البته نه همشون 

انقققققد بدچشم و هیز و بی حیا شدن که همممممه میترسن

همه جا تجاوز قتل مسائل ناموسی بیداد میکنه😦😦

2706