2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان کنار بخاری دراز کشیدم برای رسیدن به کنترل تلویزیونم تلاش نمیکنم چه برسه به ارزوهام. از صبح رو شبکه پویاس😆

وقتی دماغت میاد پایین دیگه نکشش بالا، آخه اگه اون بالا جا بود که نمی اومد پایین...                                         کاربری عی نه چندان قدیمی ام.عضویت:😨۱۳۵۷/۱۱/۲۲
2731

آرزو برای نرسیدنه... 

این اهداف هستن که میشه بهشون رسید... به خیلی هاشون رسیدم به خیلی هاشون هم نرسیدم هنوز.. هن هن کنان دارم تلاش میکنم برسم... حالا شاید یه روزی این هن هن و تلاش هم جواب داد. 

در سرزمین قدکوتاهان ,معیارهای سنجش, همیشه بر مدار صفر سفر کرده اند, چرا توقف کنم.         فروغ فرخزاد
2738

خیلی بی اراده وبی اعتماد به نفس بودم و به خیلی هاش نرسیدم

لطفا برای بسته شدن خودبخودی حفره های قلب نی نی کوچولوم یه صلوات بفرستین.اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم.متشکرم.نی نی کوچولوی من الان یکسالو چند ماهشه 😍خداروشکر قلبش رو به بهبوده😍وقتی کامل بسته شد یه تاپیک اختصاصی میزنم😘😘

به هیچ کدوم از آرزوهام نرسیدم اصلن به آرامش نرسیدم نمی دونم کجای زندگیم اشتباه بود همش استرس همش بیماری همش بدبیاری 😢😢

خدایا فرشته کوچیکم پسر عزیزمو به من برگردون.من به امید تو فقط زنده ام خدای من

ارزو های من مقطعی هستن هر سنی یه ارزو داشتم که براش تلاش کردم الانم ارزو های زیادی دارم که واسش تلاش می کنم. اما در واقع اینا هدف هستن، اگر ارزو چیزی باشه که مث داغ رو دل ادم میشینه و نمیتونی با تلاش بدست بیاری ارزو از بچگی زیاد داشتم

🌹خدایا، آدم های خوب سر راهم قرار بده🌹
2706