2733
2734
عنوان

عکس رنگی، دردش برای من بی نهایت زیاد بود

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 49 پست
یعنی منم باید بندازم 

من دکتر برام نوشت...دیگه تصمیم گرفتم آی وی اف انجام بدم دارم مراحل قبلش رو انجام میدم 

سلام 😍😍😍

ان شاءالله بار شیشه ام رو سروقت دنیا بیارم 💞الهی آمین 🤗دوقلو ...پی نوشت: خداروشکر دوقلوهام دنیا اومدن
دکتر من میگفت درد تو عکس نشونه خوبیه

اووووووووووف از دردش 🤔🤔🤔

ان شاءالله بار شیشه ام رو سروقت دنیا بیارم 💞الهی آمین 🤗دوقلو ...پی نوشت: خداروشکر دوقلوهام دنیا اومدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم در حد دو دقیقه درد شدیدی رو تجربه کردم متاسفانه هنوزم باردار نشدم

عزیزم ان شاءالله باردار میشی عزیزم 

توکل به خدا 😍😍😍

سلام منم رفته بودم اما نیم ساعت قبلش شیاف دادن دردش زیاد بود ولی می شد تحمل کرد ....

کاش منم شیاف گذاشته بودم 😐😐😐

2728
چرا این همه درد برای زن؟؟؟ اینا رو میشنوم بیخیال ازدواج میشم😐

اونایی که طبیعی بچه دار میشن اصلا قدر نمیدونن بخدا قدر نمیدونن 

ما باید اینهمه درد بکشیم 😔😔😔

اگه بچم نشه باید حتما عکس بندازم سخته بچه ها چرا درد داشت چه جوری عکس مثل سونو نیس مگه

عزیزم ان شاءالله برای شما درد نداشته باشه....شاید من چون چسبندگی داشتم اینهمه درد داشتم 

اصلا مثل سونو نیست...

اونایی که طبیعی بچه دار میشن اصلا قدر نمیدونن بخدا قدر نمیدونن  ما باید اینهمه درد بکشیم 😔 ...

الهییی

امیدوارم زودتر بچه دار بشی و دوره بارداری و زایمان راحتی داشته باشی عزیزم

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
منم انداختم و دردش قابل تحمل بود و همون ماهم باردار شدم. بهتر بود مسکن میخوردید. متاسفم که اذیت ...

عزیزم من واقعیت رو گفتم برای من درد داشت ولی چون مجبورم انجامش دادم.....منم خیلی جاها خوندم خیلی ها از آی وی اف نتیجه نگرفتن خیلی جاها در مورد نازایی خوندم ولی چون مجبورم میرم آی وی اف و اصلا پشیمون نمیشم چون هدفم بچه دار شدن هستش .....میدونم راه سختی دارم میدونم دردهای زیادی رو باید تحمل کنم 

عکس رنگی برای من درد داشت ....برای هزاران نفر دیگه درد نداره بعضی ها شنیدم بعدش میرن بازار ولی من از درد داد میزدم این دلیل نمیشه که به خاطر تایپیک من بعضی ها منصرف بشن 

من چسبندگی داشتم پس درد داشتم 

خوشحالم برای شما درد نداشته چی بهتر از این....❤

2738
عزیزم ان شاءالله برای شما درد نداشته باشه....شاید من چون چسبندگی داشتم اینهمه درد داشتم  اص ...

نه عزیزم ربطی به چسبندگی نداره عمه من کاملا سالم بود لوله هاش سریع هم باردار شد بعد عکس رنگی ولی میگفت دردش خیلی زیاده 

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
نه عزیزم ربطی به چسبندگی نداره عمه من کاملا سالم بود لوله هاش سریع هم باردار شد بعد عکس رنگی ولی میگ ...

من که امیدی ندارم طبیعی باردار بشم ولی توکل به خدا 😍😍

دخترمو یک سالگی دو سالگی بردیم عکس رنگی سه سالگی هم میبریم عکس رنگی یک سالگیش یادم میفته جیگرم آتیش ...

آخیییییی😔😔😔😔

ان شاءالله بلا ازش دور باشه 

نشنیده بودم برای بچه های کوچیک هم انجام میدن 😔😔😔😔

من که امیدی ندارم طبیعی باردار بشم ولی توکل به خدا 😍😍

ان شاالله عزیزم ان شاالله به زودی و با دل هوش نی نی تو بغل بگیری ..... در درجه اول دعا میکنم طبیعی باردارشی اگه نه که به سلامتی با ای وی اف بار اول نتیجه بگیری 

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
عزیزم من واقعیت رو گفتم برای من درد داشت ولی چون مجبورم انجامش دادم.....منم خیلی جاها خوندم خیلی ها ...

من به نظر شما احترام میذارم و شما مختاری هر تاپیکی بزنی. منم نظر خودم رو گفتم که ای کاش همیشه واقعیات غیرضروری که کمک کننده نیست گفته نشه. اینجوری فقط موج منفی میدیم.

من زیاد دیدم تو همین سایت که میگن از ترس درد بی خیال شدم با اینکه دکتر گفته باید بری یا 4 ماهه قرار برم اما میترسم...

به نظر من حرفی که کمک کننده نیست گفته نشه بهتره هرچند واقعیت محض باشه

من به نظر شما احترام میذارم و شما مختاری هر تاپیکی بزنی. منم نظر خودم رو گفتم که ای کاش همیشه واقعیا ...

نظرتون محترم 

2706