2733
2739
عنوان

عکس رنگی، دردش برای من بی نهایت زیاد بود

| مشاهده متن کامل بحث + 655 بازدید | 49 پست

میشه بگین دستگاهش چجوریه ..وچجوری سونو میگیرن 

. خدایا تو این 3ماه که نمیخوام باردار بشم لطفا معجزه نکن با وجود جلوگیری هم باردار بشم.. با تچکر  دیدم که میگما ......  (عشقم کوچولوی من چه زود مارو ترک کردی ... مگه نمیدونستی بری از غصه دق میکنم😭😢)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم انداختم و دردش قابل تحمل بود و همون ماهم باردار شدم. بهتر بود مسکن میخوردید.

متاسفم که اذیت شدید اما در هر حال من اگه جای شما بودم چنین تاپیکی نمیزدم. خیلیا به انجام این کار نیاز دارن و تاپیک شما جز اینکه بترسوندشون و حتی باعث بشه از انجامش منصرف بشن هیچ کمکی نمیکنه.

2728

دقیقا بگید چطور عکس رنگی میگیرن از رحم ؟ 

🌹⚘ الله لاَ إِلَهَ إِلاَّ هُوَ الْحَیُّ الْقَیُّومُ لاَ تَأْخُذُهُ سِنَهٌ وَ لاَ نَوْمٌ لَّهُ مَا فِی السَّمَاوَاتِ وَمَا فِی الأَرْضِ مَن ذَا الَّذِی یَشْفَعُ عِنْدَهُ إِلاَّ بِإِذْنِهِ یَعْلَمُ مَا بَیْنَ أَیْدِیهِمْ وَمَا خَلْفَهُمْ وَ لاَ یُحِیطُونَ بِشَیْءٍ مِّنْ عِلْمِهِ إِلاَّ بِمَا شَاء وَسِعَ کُرْسِیُّهُ السَّمَاوَاتِ وَ الأَرْضَ وَ لاَ یَۆُودُهُ حِفْظُهُمَا وَ هُوَ الْعَلِیُّ الْعَظِیمُ. لاَ إِکْرَاهَ فِی الدِّینِ قَد تَّبَیَّنَ الرُّشْدُ مِنَ الْغَیِّ فَمَنْ یَکْفُرْ بِالطَّاغُوتِ وَ یُۆْمِن بِاللّهِ فَقَدِ اسْتَمْسَکَ بِالْعُرْوَهِ الْوُثْقَیَ لاَ انفِصَامَ لَهَا وَاللّهُ سَمِیعٌ عَلِیمٌ.اللّهُ وَلِیُّ الَّذِینَ آمَنُواْ یُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَی النُّوُرِ وَالَّذِینَ کَفَرُواْ أَوْلِیَآۆُهُمُ الطَّاغُوتُ یُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَی الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِکَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِیهَا خَالِدُونَ.»
دقیقا بگید چطور عکس رنگی میگیرن از رحم ؟ 

عزیزم یه مایعی به نام ماده حاجب به داخل رحم تزریق میشه و بعد با اشعه ایکس از رحم و لوله ها عکس میگیرن. اون مایع باعث میشه شکل رحم تو عکس دیده بشه. از طرفی تزریق اون مایع باعث میشه در صورت وجود چسبندگی در مسیر اگر ممکن باشه چسبندگی رفع بشه و به همین دلیل خیلی مواقع حالت درمانی هم داره.

در صورت وجود چسبندگی شدید درد بیشتره و در صورت وجود نداشتن یا خفیف بودنش یه کمر درد خفیف مثب دردای خفیف پریود داره و کلش دو سه دقیقه بیشتر نیست و بعدشم هیچ مشکلی نداری دیگه

2738
چجوریه مگه درد داره 

برای من وحشتناک درد داشت....اون موقعی که مواد رو تزریق کرد مرگ و جلو چشمام دیدم 😣😣😣

ان شاءالله بار شیشه ام رو سروقت دنیا بیارم 💞الهی آمین 🤗دوقلو ...پی نوشت: خداروشکر دوقلوهام دنیا اومدن
ممکنه لوله هات چسبندگی داشته که انقد درد داشتی

آره فکرکنم....گفت یه هفته دیگه جواب آماده میشه 

ان شاءالله بار شیشه ام رو سروقت دنیا بیارم 💞الهی آمین 🤗دوقلو ...پی نوشت: خداروشکر دوقلوهام دنیا اومدن
دردش برای همون لحظه اس منم درد کشیدم هیچ مشکلی ام نداشتم مسکنم میخوردی هیچ فرقی نمیکرد

واسه من تا دو ساعت بعدش درد داشت....بعدش هم بالا آوردم 

وووووی یادم نیار منم مردم و زنده شدم چقدر که جیغ کشیدم

وااااااااااااای پس شما هم مثل من 😣😣😣

الهی عزیزم ان شاالله نتیحه میگیری و زودی این دردها  یادت میره و شیرینی جاشو میگیره .... عمه منم ...

ان شاءالله 😣😣😴

همش بلند داد میزدم میگفتم بچه نمیخوااااام خیلی درد کشیدم خیلی

باید مسکن میخوردی عزیزم،حالا دیگه گذشته انشالله واست نتیجه بخش باشه،خیلیا بعد از عکس رنگی باردار شدن ...

توکل به خدا😍😍😍

2706