2703
2553

سلام نی نی سایتی های عزیز 

امروز ساعت ۱۰ صبح نوبت عکس رنگی داشتم...من قبلش اصلا مسکن نخوردم...اینقدر اینقدر دردش زیاد بود....مرگ و جلو چشمام دیدم...من آستانه ی صبرم بسیار بالا هستش..ولی واقعا دردش زیاد بود....

شنیده بودم بعضی ها با بیهوشی انجام میدن توو دلم می خندیدم میگفتم یعنی اینقدر درد داره...الان بهش رسیدم که چقدر درد داره....

شاید اشتباه من این بود که قبلش مسکن نخوردم 😔😔😔

ان شاءالله بار شیشه ام رو سروقت دنیا بیارم 💞الهی آمین 🤗دوقلو ...پی نوشت: خداروشکر دوقلوهام دنیا اومدن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

منم عکس رنگی دادم قبلش مسکن خوردم و درد انچنانی نداشتم

باورکنید فمنیست مفهموش مردستیزی نیست.مفهموش برابری حقوق زن و مرد در هر زمینه ای اعم از جنسیتی،اجتماعی،سیاسی و شخصی،شکستن بندهای جامعه مرد سالاری و مرد محوره..(بانوی فمنیست ایرانی داری اشتباه میزنی)البته برخیا🤔🤔🤔😘😘😘مفهوم زن بودن اسارت نیست.

وووووی

یادم نیار

منم مردم و زنده شدم

چقدر که جیغ کشیدم

قبلا ،تمام لحظات خوشم با همسرم و پسرم رو استوری میزاشتم،بعد همش ناخودآگاه یهویی بحثمون میشد.یه شب شوهرم گفت چشممون کردن،دیگه استوری و پروفایل نزاشتم،الان خیلی وقته خوش خرم داریم زندگی میکنیم.

الهی عزیزم ان شاالله نتیحه میگیری و زودی این دردها  یادت میره و شیرینی جاشو میگیره .... عمه منم با وجود مسکنی که خورده بود اونقدر درد داشت که نگو بعدشم باردارشد طبیعی به دنیا اورد بچشو ولی میگفت درد زایمان طبیعی از عکس رنگی کمتر بود براش 

من به دستان خدا خیره شدم ... معجزه کرد [smiley]l/l_70.gif[/smiley]
2714

سلام

منم رفته بودم

اما نیم ساعت قبلش شیاف دادن

دردش زیاد بود ولی می شد تحمل کرد ....

كاش ميدانستي براي داشتنت 👶🏻دلي ♥️را به دريا زدم كه از آب 💧واهمه داشت...😣😢( خدايا تا ابد شكرت🥰)

چرا این همه درد برای زن؟؟؟

اینا رو میشنوم بیخیال ازدواج میشم😐

من یه دختر شاد و پر از انرژی مثبتم...من پر از عشقم...من رویاهای قشنگ زیادی دارم که به همشون میرسم... خدایا شکرت❤  
2706