2737
2734
عنوان

زایمان طبیعی !! 😢

| مشاهده متن کامل بحث + 531 بازدید | 35 پست
واقعااا من میتترسم از درد زایمان

دردخاصی نداره دردش ماندگار نیست خداروشکر عوارضش بسیار کمتر از سز هست 

تنها باید انرژی داشته باشی هم درد تحمل میتونی بکنی وهم برای اینکه لحظه آخر بچه بیاد بیرون انرژی داشته باشی 

جیغ وداد و... انرژیت هدر میده وتوانت کم میشه 

من دردهام اولش بود بیمارستان نرفتم تو خونه درد کشیدم وخوابیدم این دوتا باعث شد انرژی داشته باشم

دردها تند شد رفته بودم حمام آب گرم زعفران غلیظ هم خوردم رفتم بیمارستان دوساعت بعد پسرم به دنیا اومد

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
والا من تو زایمان طبیعی مردم زنده شدم..بهتره بری سزارین.بیهوش میشی خبر نداری،دردشم بعد زایمانه.ولی ت ...

من دوتا زایمان طبیعی داشتم و این عوارضی که میگی رو نداشتم . همه میدونن که عوارض سزارین خیلی بیشتراز زایمان طبیعی هست . درضمن احتمال خونریزی و عفونت تو سزارین خیلی بیشتر هست . دوست من سزارین کرد کل بخیه هاش عفونت کرد یک هفته بستری شد ولی من که همزمان   زایمان طبیعی داشتم بعدش دیگه دردی نداشتم و خودم کارهام رو انجام میدادم.

چیزی که سرنوشت انسان را میسازد استعدادهایش نیست انتخابهایش هست.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واااای 😣😣😣😣😣

نگران نباش،ان شاالله بسلامتی زایمان میکنی،سعی کن یه بیمارستان خوب بری،دکتر هم بالا سرت بیاد.دکترباشه خیلی خوبه،احساس ارامش میکنی

هیچوقت چیزی رو بزور از خداوند نخواهید که خیرش را نمی بینید،خداوند هر وقت صلاح داند عطا نماید🌷پس فقط شُکر شُکر شُکر🌷

من دکترم بازنشسته بود و کلا فقط تو بیمارستان خصوصی کار می کرد منم رفتم خصوصی و اونم طبق قولش اومد اون لحظه خیلی درد داشتم کلا حوصله هیچ کسو نداشتم حتی همسرم اما دکتر خیلی شوخی ت خنده می کرد و باهام حرف میزد که سرم گرم شه اما خب من بی اعصاب 

من موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما...
2731
نگران نباش،ان شاالله بسلامتی زایمان میکنی،سعی کن یه بیمارستان خوب بری،دکتر هم بالا سرت بیاد.دکترباشه ...

ممنووونم😊

برای شخصی که نمیداند به کجا میخواهد برود ، باد موافق وجود ندارد 😏
من دوتا زایمان طبیعی داشتم و این عوارضی که میگی رو نداشتم . همه میدونن که عوارض سزارین خیلی بیشتراز ...

دقیقا منم هیچ عوارضی ندیدم 

بخیه هام زیاد بود یه کم اذیتم کرد اما قطعا اندازه سزارین اذیت نشدم چون سزارسنی ها رو می بینم جقدر داغونن

من موفق خواهم شد نه فورا ولی حتما...