2737
2739
عنوان

زایمان طبیعی !! 😢

531 بازدید | 35 پست

سلام دوستان ...

میخوام زایمان طبیعی کنم ولی تا الان هیچی ورزش و پیاده روی نکردم ...

خیلی میترسم اونایی که تجربه دارن میشه لطفا بگید از چند هفته ورزش و پیاده روی شروع کردین؟؟؟؟؟

روزی چند ساعت پیاده روی میکردین؟؟؟؟

در مورد ماساژ پرینه کسی اطلاعاتی داره اصلا تاثیری داره تو زایمان طبیعی!؟

برای شخصی که نمیداند به کجا میخواهد برود ، باد موافق وجود ندارد 😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من شنیدم از ۶ماهگی باید پیاده روی کرد فرقی نداره هم سزارین راحت میشه هم طبیعی

درسته که هیچکس ندید وقتی خوردی زمین بلند شدی و خودتو تکوندی و با همه زخمات ادامه دادی درسته که حواس هیچکس بهت نیست ولی تحمل کن. صبر داشته باش...
2738

سلام ورزش تو دوران بارداری نباشه بهتر هست هرچقدر عظلات شل تر باشه زامان راحت تر هست تنها ورزش همون پیاده روی توصیه شده 

من خودم از اول بارداری پیاده روی داشتم 

اما دیگه چندهفته باقی مانده روزی دوساعت پیاده روی داشته باشید خوب 

ماساژ هم شنیدم خوب اما انجام ندادم 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود

والا من تو زایمان طبیعی مردم زنده شدم..بهتره بری سزارین.بیهوش میشی خبر نداری،دردشم بعد زایمانه.ولی تو طبیعی قبلشم درد حینشم درد بعد زایمان هم کلی پاره شدی و درد اونارو هم باید بکشی،عفونت و.‌‌‌‌‌.....

هیچوقت چیزی رو بزور از خداوند نخواهید که خیرش را نمی بینید،خداوند هر وقت صلاح داند عطا نماید🌷پس فقط شُکر شُکر شُکر🌷
من از اول نه ماهگی تا آخرش ..اول روزی نیم ساعت بعدکم کم زیاد ش کردم ...پنج دیقه اضافه میکردم هرروز.. ...

کم نیس نیم ساعت!؟

زایمانتون راحت بود !؟چند ساعت طول کشید

اذیت نشدین !؟

برای شخصی که نمیداند به کجا میخواهد برود ، باد موافق وجود ندارد 😏
والا من تو زایمان طبیعی مردم زنده شدم..بهتره بری سزارین.بیهوش میشی خبر نداری،دردشم بعد زایمانه.ولی ت ...

همه که اینطور نیست منم طبیعی بودم اما این مواردی که شما فرمودید رو نداشتم

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
2706