2737
2739
عنوان

چی میشه که یه دختر میتونه با یه پسر دوست بشه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2741 بازدید | 341 پست
خدايي الان كي تو خيابون چشمك ميزنه و ميرفته دنبال يه دختر؟اين كارا ١٠سال پيش رو بورس بود الان يه پسر ...

عزیزم چون پسرای حالا یاد گرفتن چطوری مخ بزنن یه پسر که خیلی با شخصیت جلوه کنه راحت تر میتونه دوست شه

من چاق نیستم فقط بهتر از دیگران دیده میشم

دختری که با ازدواج سنتی وارد زندگی زناشویی میشه بدون عشق و علاقه، اطرافیان میگن موقعیتش خوبه عشق بوجود میاد اطرافیان تضمین نمیکنن عاشق هم میشین یا خیر توکل میکنن و شروع میکنن عشق پیش نمیاد زندگیشون سوت و کوره اطرافیان میگن بچه بیار خوب میشه بچه ها بدنیا میان تو خونه ای که عشق نیست فقط وظیفشونو درست انجام میدن ظاهرا زندگی آروم و بدون مشکله ولی عشق نیست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دختری که با ازدواج سنتی وارد زندگی زناشویی میشه بدون عشق و علاقه، اطرافیان میگن موقعیتش خوبه عشق بوج ...

😢😢😢چ دردناک اونجور خانواده ها ظالمن

من چاق نیستم فقط بهتر از دیگران دیده میشم
2731
مگر من از اعتقاد خودم حرف زدم كه ميگى به شما تحميل شده؟ ولى وقتى مياى ميگى اعتقاد من اينو ميگه ...

بله ک از اعتقاد و نظر خودتون حرف زدین

پستایی ک گذاشتین اگ اعلام نظرتون نبود پس چی بود!

همه تو این تاپیک نظر خودشون رو گفتن

منم یکیش

منتهاش شما ب نظر گذاشتن قانع نیستین

مخالف خودتون رو هم باید ریپلای کنین حتما

چون طاقت شنیدن حرفش رو ندارین

اینم بگم برم 

ازدواج سنتی بدرد نمیخوره مگر اینکه یک سال با هم باشن و همه جوره همدیگرو محک بزنن بعد از یک سال اگر به هم علاقمند شده بودن و نمیتونستن بدون هم خوشحال باشن با هم ازدواج کنن 

2738
اين كه بهت ميگم مشهدين بعد آقا يه بنز خريده گذاشته فرودگاه تهران كه هر وقت از مشهد ميان تهران م ...

اینا تهرانن جفتشون ولی خوب وضعشونم توپه دیگه بابا کارخونه دار و خانه آنچنانی به نام دختره زده و اینا .

دوست عزیز حداقل ب حرف خودتون پایبند باشید اگر نظر هر کس ب خودش مربوطه چرا منو ریپلای کردید؟!؟ من ...

من حمله نكردم. بحث كردم اما به نظرم بحث كردن با كسايي كه ميخوام مسايل علمي و روانشناسي رو به مسايل ديني و مذهبي ربط بدن اشتباهه چون بحث رو به انحراف ميكشن. پس موفق باشيد

أَمَّنْ یُجِیبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ یَكْشِفُ السُّوءَ
من اصلا نظرى ندادم نه اينورى نه اونورى. 

اما من رو ریپلای کردید و با نظرم مخالفت کردید

منم از نظرم دفاع کردم

در حالیکه من اصلا کاری ب شما و بقیه ک نظرشون کاملا در تضاد با اعتقاد من بود کاری نداشتم

ن مثل شما رو تمسخر کردم و شکلک گذاشتم

ن برچسب زدم ن توهین کردم

عزيزم ما كه ماشالله فرهنگمون مال ١ كشور ديگست پس كلاً واژه غرب زده رو درك نمي كنم وقتي خودمون عرب زد ...

من اصلا کاری به دین اسلام که از کشورهای عربی به ایران اومده ندارم یعنی ما قبل از اسلام دین نداشتیم نه خیر اینطور نیست قبل از ورود اسلام هم ما دین کامل و مقدس زردتشت را داشتیم اونجا هم بی بندباری و روابط آزاد و خارج از محدوده زن مرد نهی شده و اینکه ایرانی ها توی همه زمانها قبل همیشه حجاب و حیا داشتن  من جمله زمان کورش کبیر که خودتون گفتید شما که دارید از تاریخ و فرهنگ حرف میزنید. بعد اینکه مطمین باید توی این رابطه ها ضربه اصلی به دختر میخوره و

هر رنگی که میخواهی باش حتی سیاه               ولی یک رنگ باش
چرا اصلا باید ناخواسته بلایی سر کسی بیاد

خب چرا نداره 

ممکنه اتفاق بیقته

البته باید خیلیییی مراقب بود اما به نظر من ب ای چیزی که شده سرزنش فایده نداره 

وهمیشه مقصر یه اتفاق بد که برای دختر میفته خودش نیست 

متاسفانه جانعه ی ما جامعه ی درستی نیست 

اما خوبی هایی ه داره 

من یاد گرفتم هم از بحث های روانشناختی هم تجربه ک با شخصیت های مثل شما نباید بحث کرد حق بهمراهتون

آخ آخ آخ خدا روشکر البته لفظت معلومه کلن چه آدمه همه چیز دان و فلسفی هستی و البته مغلطه در حد لالیگا منم شما رو به خدا میسپارم و آرزو میکنم یه روز اونقدر خدا بهت بینش بده که بتونی در حدی که حرف میزنی گوش بدی چون خدا یه دهن داده دوتا گوش.

من حمله نكردم. بحث كردم اما به نظرم بحث كردن با كسايي كه ميخوام مسايل علمي و روانشناسي رو به مسايل د ...

دقیقا حمله کردید

ریپلای هایی ک ب پستهای من زدید و لحن صحبت ها همگی هست دیگه

در حالیکه همیشه شعار میدید نظر هرکسی نظرش برای خودش محترمه و اعتقاداتتون رو تو حلق بقیه نکنید

2706