2733
2739

بی اراده و سست ایمانه؟

یعنی اصلا غرور نداره این بشر؟

یا شهوت به عقلش غالبه بالاخره از یه جایی شروع میشه دیگه از یه نگاه از یه لبخند از یه پالس مثبت به طرف

واقعا چشونه درک نمیکنم؟

مسلما عشق واقعی رو نمیشه تو خیابون و فضای مجازی پیدا کرد😐

من چاق نیستم فقط بهتر از دیگران دیده میشم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب باشه . دوست شه . چی میشه مگه 

مثل همه ی دوستیای دیگه ☺

نفرت یکی از مخرب‌ترین نوع شرایط ذهنی است . نفرت بدن را مسموم می‌کند و اثرات آن غیرقابل جبران است ● نگرانی یکی از بدترین اشکال فعالیت ذهنی ، بعد از نفرت است که عمیقا خود مخرب است ● هیچ چیز در زندگی اتفاق نمی‌افتد -هیچ چیز- که ابتدا در سطح فکر نباشد !                                                         آیاتی از کتاب گفتگو با خدا _ جلد اول ❤
چی میشه که سرمون تو زندگیه مردمه 😐😐

من نگران آبجی کوچیک خودمم میخوام پیشگیری بهتر از درمانست بکنم ببینم واقعا چی میشه که اینجوری میشه که جلوش رو بگیریم😀

من چاق نیستم فقط بهتر از دیگران دیده میشم
2738

یعنی واقعا چی میشه که ما انقدر حق به جانب همه رو قضاوت میکنیم و نسخه می پیچین براشون؟؟

آره واقعا چی شده ؟ قطعا از یه جایی شروع شده که حالا تا کله توو زندگی دیگران سرمون رو میکنیم 

من نگران آبجی کوچیک خودمم میخوام پیشگیری بهتر از درمانست بکنم ببینم واقعا چی میشه که اینجوری میشه که ...

عزیزم  یه چیز طبیعیه که نمیتونین جلوشو بگیرین  بهترین کار اینه که کنارش باشین و راهنماییش کنید که انتخاب خوبی داشته باشه و با هرکسی دوست نشه 

اگه سختگیر باشین همه کاراشو یواشکی میکنه

بدبختی اینجاست که خوشبختی اونجاست   
2706