2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349107 بازدید | 40785 پست
مامان لیلی قبلا گفته بود گرفته و خوب بوده. باز من جای مامان لیلی حرف زدم 😬 شما بچه‌هاتون حساسند؟ ...

دقیقا منم مای بیبی استفاده میکنم خیلیم راضیم گرونتر از اون برامون جایز نیست  

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راستی من رفتم خیابون بهار نوار پلاستیکی گرفتم برای دور میزا. خونه رو هم تغییر قیافه دادیم و مبلا رو دور تا دور چیدیم و کف رو با فرش و تشک پر کردیم. پسرم خیلی شیطون شده چهار دست و پا همه جا می‌ره. کنار مبلا هم دستش رو می‌گیره و می‌ایسته و راه می‌ره. خیلی هم کنجکاوه. و همچنان بی‌دندون! 😂😂 یه کابینت توی آشپزخونه رو هم می‌خوام خالی کنم برای آقا که بره بریزه بیرون. دیروز بردمش مرکز پایش روانی. حالا میام در موردش می‌نویسم که چه چیزایی گفتند، ولی همین‌قدر رو داشته باشید که هرچی کمتر بهشون نه بگیم و در عوض خونه ایمن باشه بهتره. مورد بعدی هم این که اولین جایی که بچه اراده‌ش رو نشون می‌ده غذا خوردنه. وقتی نمی‌خواد باید به اراده‌ش احترام بذاریم و به زور قاشق رو توی دهنش فرو نکنیم. 

سلام دوستان. من برگشتم و خیلی خسته‌ام از مهمونداری. وقتی سری آخریشون رفتن مریض شدم و دو روز سردرد شد ...

سلام عزیزم خسته نباشی

چ تایم طولانی مهمون داشتی 😩😟بی نهایت سخته

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
2731
مگه باهم تو جه جا هستید که ۶ تا بچه میشه ،گیج شدم نفهمیدم ،☺☺☺☺ولی خیلی خیلی سخته ،نمیشه زندگی کرد ا ...

اره گلم یه ساختمون ساختن 5طبقه همه پیش همیم برادر شوهرم 2تا بچه خواهرشوهرم 2بچه بچها خودمم هستن  جالبش اینجاست از صبح که پامیشن میان خونه ما تازمانیکه همسرم بياد همینجان بعصی وقتام میشینن ناهار میخورن ومیرن اگه آروم باشن اشکالی نداره ولی جون به لبم میکنن بزرگتراشونم انگارنه انگار 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
من گوشت ومعمولا هفته ای یکبار درست میکنم ،خیلی هم دوست داره مزه اش و ،ولی با چیزی قاطی نکردم ،حالا م ...

منم تو شیشه فقط گوشت گذاشتم با چیز دیگه قاطی نکردم خیلی خوب شده

من امروز برای صبحونه براش شله زرد درست کردم البته بدون کره و بادام

خیلی خوشمزه شده بود اما پسر لوسم فقط چند تا قاشق خورد 😣

سلام دوستان .خداروشکر فرنااااز بانو سایه پدرتون همیشه مستدام .ستاره 1438 خدابیامرزدتشون بابا مامان مهربون و بهشتی بودن خدا بهت ارامش بده و پیش شوهرت و دخملی خوش باشی .ساتین جون برا این میگم فرنی شیرین بدی ک خوابش ببره اخه پسر منم اینجوره.ستاره 525 مبارک باشه خریدای نی نی جون .ایلین اتفاقا این غذا رو مامانم پیشنهادداد درست کنم خوبه گفتی منم امتحان کنم .منم کته من همون سوپه ک میذارم ابش گرفته شه خخخخ.هواهرت راس میگه غذاها نگهدارنده دارن حتی سرلاک ولی چ کنیم نمیدوتیم چی بدیم همش تکرار .مامان لیلی خسته نباشی بانو جان زحمتکش همیشه خوش باشین .ممنون از اطلاعاتت مثل همیشه.سان لیدی و باد و طوبی امیدوارم خوش باشین .

بچه ها من یه پوشک جدید به اسم جان به به گرفتم ترک ،ظاهرا که خوبه ،خواستم بدون تجربه ی استفاده دارید ...

من تعریفش را خیای شنیدم اما استفاده نکردم

از کانفی و پمپرز استفاده میکنم اما قصد دارم به جای کانفی یه مدت جان ب ب ببندم ببینم چطوره

2740

من پسرمو بردم فوق تخصص عفونی گفت خداروشکر عفونی نیست بیماریش ولی حساسیته .ی اسپری داد و 

شربت زادیتن و قرص پردنیزلون .که من قرص و تو نت سرچ کردم گفته بود زیر سه سال ممنوعه و خود قرص عوارض زیادی داره ک دیگه بهش ندادم .پسرم همش سرفه میکنه .نمیدونم چ کنم !!براش دعا کنید .حالا هم تا غذا میخوره پی پی میکنه .ابکی نیست ولی تعداد دفعات زیاده در روز پنج یا شش بار

من پسرمو بردم فوق تخصص عفونی گفت خداروشکر عفونی نیست بیماریش ولی حساسیته .ی اسپری داد و  شربت ...

پسر منم صداش خش دار شده بود که تشخیص حساسیت براش دادن و یه امپول نوشته بود که ما نزدیم دو هفته طول کشبد خود له خود خوب شد 

خدا را شکر که مشگل گل پسرتون عفونی نبوده

در مورد پی پی چیز ملین تو غذاش نبوده که شکمش را روان کرده باشه؟!

من پسرمو بردم فوق تخصص عفونی گفت خداروشکر عفونی نیست بیماریش ولی حساسیته .ی اسپری داد و  شربت ...

متیناجان یه چیزی میگم بهت چون تجربه خودمه من پسرم کوچولو بود غذانخورده پی پی می‌کرد خلاصه من همه جوره دکتر بردمش خیلی هم نگران بودم بعد دیدم بزرگتر شد همینجوری پیش می‌رفت تابردم پیش فوق تخصص گوارش بعد معاینه وآزمایش گفت بچت سالمه فقط یه چیزی که هست گوارشش عینه ساعت داره کارمیکنه اصلا نگران نباش الانم که 5سالشه همونجوره روزی 6بار گلاب به روتون شکمش کارمیکنه😷انشاءالله که گل پسرت سرفهاش زودتر خوب شه 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
آهان گفتم شاید کلا غذا درست کردی تو شیشه 😊 ما آخر هفته پیش رفتیم شهرستان خواهرمم بود بعد ازین حریر ...

نووش جونش. چه خوب که به دو قاشق غذاخوری راضی هستی.واقعا هم معده شون همین قدره.اما من بیشتر ازش انتظار دارم و هی حرص میخورم.طفلی از بچه های شما هم ریزتره پس یعنی معده اش کوچک تره🙈🙈🙈.

من هنوز جرات نکردم گوجه بدم.طالبی و سمسوری هم همین طور😕.تاازه یک هفته هست که کته براش شروع کردم.

سلام دوستان. من برگشتم و خیلی خسته‌ام از مهمونداری. وقتی سری آخریشون رفتن مریض شدم و دو روز سردرد شد ...

واقعا خداقوت گلم.با بچه مهمونی رفتن هم سخته چه برسه به مهمون داری.من که از بس واسه خودمون تو آشپزخونه ام مشغول ظرف شستن دیگه گریه ام میگیره

2706