2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349107 بازدید | 40785 پست
دوست جونای مهربونم ممنون از تک تکتون که انقدر لطف داشتین خواستم خبر بدم که خدا بهمون رحم کرد و بخیر ...

عزیزم خدا رو هزارمرتبه شکر ان شاءالله همیشه صحیح و سلامت سایه پدرت بالای سرتون  باشه درمورد چکاپ حتما راضیشون کنین برن خیلی مهمه برای سلامتیشون

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
سلام بچها جون خوبین چندروزی نبودم درگیرم شدید پستارونتونستم بخونم  بچهاگاومون زاییده 3قلو خواه ...

وااای چه سخت.حالا خوبه همسرتون قبول کرد که خونه جدابگیرید. ان شاءالله به خوبی فروش میره و به سلامتی یه خونه خوب میخرید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وااای چه سخت.حالا خوبه همسرتون قبول کرد که خونه جدابگیرید. ان شاءالله به خوبی فروش میره و به سلامتی ...

اره عزیزم واقعا سخته توفکرکن 6تا بچه از ساعت 10 خونه ما میان واقعا کلافه میشم همشم میگن گناه دارن بچن نمیگن بابا مام آدمیم اینارو همسرم دید راضی شده خدایی منم چیزی نگفتم گفتم بذارخودش ببینه هرروز حال وروزه منو 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

پریروز رفتیم صندلی غذا و صندلی ماشین خریدیم. مارک زوییه ایرانی. اسمش هم نشنیده بودیم، ولی قبل رفتن یه سرچ کوتاه کردیم دیدیم این مارک هم هست، قیمتشم دیدیم.

راستی از عبدل آباد گرفتیم قیمتش خیلی بهتر از اینترنت بود. حالا ظاهرشون که خوبه امیدوارم کارایی‌ش هم خوب باشه.

2731
یه صندلی ماشین دیگه هم تو نت دیدیم به نام راهبر مید که به نظرمون خوب اومد، ولی تو عبدل‌آباد پیداش نک ...

مبارکت باشه عزیزم ،عکس شو بزار ببینیم ،من صندلی ماشین و غذا مارک دلیجان گرفتم ،راضی هستم واقعا خوبه خصوصا برای ماشین ،صندلی غذا هم خیلی خیلی کارآمد ،یعنی بدون صندلی نمیتونم دخترم و مهار کنم ،یه جا میرم صندلی نیست قشنگ دست وپا بستم باید هی اینورو اونور برم تا بهش غذا بدم،البته من صندلی غذا ۳ ماهی میشه خریدم ...حالا تجربه کن ببین چقدر راحته اونجا غذا دادن 

اره عزیزم واقعا سخته توفکرکن 6تا بچه از ساعت 10 خونه ما میان واقعا کلافه میشم همشم میگن گناه دارن بچ ...

مگه باهم تو جه جا هستید که ۶ تا بچه میشه ،گیج شدم نفهمیدم ،☺☺☺☺ولی خیلی خیلی سخته ،نمیشه زندگی کرد اینطوری ،بچه ها هم بیش فعال میشن کنارهم ،سخت میشه کنترلشون کرد ،ایشالا که همه چی درست میشه

درش رو ک کامل بسته بودم من دیگه چون خوابم میومد از همون اول زیرشو کم کردم اومدم خوابیدم ولی ی کمی آب ...

من گوشت ومعمولا هفته ای یکبار درست میکنم ،خیلی هم دوست داره مزه اش و ،ولی با چیزی قاطی نکردم ،حالا ممیدکنم چرا برای شما اینطوری درومد !!!!! 

غذای جدید چی درست کردید مامانا برای بچه جووووونیا ؟؟؟؟

2740
پریروز رفتیم صندلی غذا و صندلی ماشین خریدیم. مارک زوییه ایرانی. اسمش هم نشنیده بودیم، ولی قبل رفتن ی ...

راستی منم ۵شنبه رفتم عبدل آباد ،کالسکه دخترم مشکل داشت رفتیم بدیم درست کنن ،اصلا جای پارک نبود و منم نتونستم از ماشین پیاده شم ....ولی واقعا قیمتهاش خوبه وپر جنس 

بچه ها من یه پوشک جدید به اسم جان به به گرفتم ترک ،ظاهرا که خوبه ،خواستم بدون تجربه ی استفاده دارید ...

مامان لیلی قبلا گفته بود گرفته و خوب بوده.

باز من جای مامان لیلی حرف زدم 😬

شما بچه‌هاتون حساسند؟ آخه من متوجه نشدم چرا رو پوشک سخت میگیرین‌؟ من که مای بیبی میگیرم. به ندرت هم مولفیکس گرفتم

سلام دوستان. من برگشتم و خیلی خسته‌ام از مهمونداری. وقتی سری آخریشون رفتن مریض شدم و دو روز سردرد شدید داشتم. پسرم هم همه‌ش می‌خوابه قربونش برم. خلاصه در عین حالی که مقداری هم خوش گذشت ولی تجربه‌ی سختی بود  

شما چه خبر؟ من طبعا وقت نکردم بخونم و ماشالا صفحات خوب پیش رفته. امیدوارم توشون پر از خبرهای خوش بوده باشه. 

بچه ها من یه پوشک جدید به اسم جان به به گرفتم ترک ،ظاهرا که خوبه ،خواستم بدون تجربه ی استفاده دارید ...

ساتین جان من گرفتم، بدی‌هاش: نرمی پمپرز و پریما رو نداره و بعد از چندساعت (مثلا شب تا صبح) گلوله گلوله می‌شه. خوبی‌هاش: نرم‌تر از سایر مارک‌های ترکه که استفاده کردیم(به جز پریما) و قدرت جذبش هم نسبتا خوبه و اقتصادی‌تره. 

به پوشک دیگه هم گرفتیم بیبی استیل. ترکه و قیمتش خوبه ولی خیلی خشکه و بده و نسبت با سایزهای مشابه کوچیکه و پای پسرم رو زخم کرد. ☹️

بهترین چیزی که تا حالا گرفتم پریمای ضدحساسیت بوده. نرمه خیلی. 

مامان لیلی قبلا گفته بود گرفته و خوب بوده. باز من جای مامان لیلی حرف زدم 😬 شما بچه‌هاتون حساسند؟ ...

من انگار خودم بیشتر از پسرم حساسم! 😂😂البته وقتی پوشک خشکه کشاله‌های رون پسرم زخم می‌شه. 

من گوشت ومعمولا هفته ای یکبار درست میکنم ،خیلی هم دوست داره مزه اش و ،ولی با چیزی قاطی نکردم ،حالا م ...

آهان گفتم شاید کلا غذا درست کردی تو شیشه 😊

ما آخر هفته پیش رفتیم شهرستان خواهرمم بود بعد ازین حریره بادام ماجان خریده بودم داشتم میدادم ب دخترم خواهرمم همینجوری غررررررررر ک اینا چیه و معده شو خراب میکنی و همش نگهدارنده هستو خلاصه مخمو خورد😁منم گفتم پاشو ی غذای خوشمزه براش درست کن ببینم چطوری درست میکنی😏😜

اونم ی گوجه خرد کرده بود و حسابی تفت داده بود و قرمز شده بود بعدم سیب زمینی و کدو و هویج و سبزی ترخون و جعفری و برنج ریخت توش و ی کته براش درست کرد عطر ترخون عاااالیش کرده بود و قرمزی گوجه هم حسابی خوشرنگش کرده بود و دخترم قشنگ غذاشو خورد

دیگه از اونروز تو غذاش گوجه میریزم حالت سوپی هم درست نمیکنم بیشتر کته میکنم یعنی درواقع همون سوپی ک درست میکردم رو میزارم آبش خشک بشه با چنگال له میکنم با ماست میدم بخوره ماستم خیلی دوست داره

حالا خوردنش ک میگم درحد دو قاشق غذاخوری پر هست بسشه دیگه مگه چقد معده داره😍😀

راستی بعد از ی هفته هم ک مامانم و خواهرم دیدنش با هربار بغل کردنش هی می گفتن واااااای خیلی سبک شده گفتم چیکارکنم دیگه بچه همینه همش چاق و لاغر میشه😒😬

خواهرم ک همچنان مخ خوری رو ادامه میداد و میگفت حتما همش ازین غذاهای آماده بدرد نخور میدی ک اینجوری سبک شده😁😁حالا هرچی قسم و آیه ک بابا بار دومه براش خریدم مگه ول میکرد

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
2706