2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349616 بازدید | 40792 پست

سلام عشقولیای مهربون ... خوبین؟؟؟؟ نینی گلیا خوبن؟؟؟

من امشب واسه اولین بار یه سر رفتم خیابان بنی هاشم ... چه جای باحالیه ... کلی چیزای بهداشتی هیجان انگیز گرفتم ... که البته مهمترینش پوشک واسه رایان گلی بود و سرلاک مخصوص شب آپتامیل 😉😉😉

ولی واقعا هرچیزی که قبلا همه جا بود و الان نیست رو میتونین اونجا پیدا کنین ... نمونه اش قهوه امریکن مارک کلاسنو هستش که من ۶ ماهه بعد زایمانم دربدر دنبالش بودم حتی تو کیش هم پیدا نکردم ... امشب اونجا دیدم و ۵ بسته خریدم ... البته به قیمت خون پدرشون😑😑😑😑

ولی مشکل اصلیم پوشک بود من واسه رایان از اول مولفیکس استفاده میکردم خدایی هم راضی بودم هم از آسون پیدا کردنش هم از قیمتش و هم به نسبت قیمت از کیفیتش .... تا رسید به سایز ۳ ... لعنتی سایز ۳ کشش خیلی سفته ... و قشنگ جا مینداخت روی رون بچه ... یه مدت پمپرز گرفتم که تو محل سخت پیدا میشه ... تو نت گشتم و دیدم جان ب ب یه مارک هست که از نظر کیفی مابین مولفیکس و پمپرزه یعنی بهتر از مولفیکس و از پمپرز پایینتره و خوب قیمتش هم مناسب تر از پمپرزه ... امروز اونجا تونستم پیدا کنم و چندین بسته گرفتم و برای شبها هم واسش پریما گرفتم چون دیگه وقتی خوابه عوضش نمیکنم ... سایزش خیلی خوب بود و راضیم ... سرلاک آپتامیل هم داشت و گرفتم بسته ای ۷۰ هزارتومن ... دوتا گرفتم ... ولی به نظرم خدایی سرلاک برنج نستله خوش عطر و طعم تره ... 

من صبح ها یکساعت ،بدون ترافیک ،ساعت شش صبح ،میرفتم بیرون ،برگشت تو ترافیک تا سه ساعتم با یه نم بارون ...

بله هیات علمیم

ابن ترم خیلی خدب بود ۱ ماه قبل لز عید و دو ماه بعد از عید

اما پسرم خیلی کوچیک بود که برگشت به کار زدم انشالا تا ترم بعد بچه ها یکساله شدن

البته روز به روزم وابستگیشون داره بیشتر میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان

دقت کردین روزا چه زود میگذره باورم نمیشه الان دختر دومی شده 8 ماهه😇

من همچنان با دوتاشونم درگیرم.دختر اولم خیلی لجباز شده یه جیغای بنفشی میکشه که آبجیش میترسه و گریه میکنه.

نا سلامتی خودم روانشناسی خوندم ولی واقعا دیگه اعصاب برام نمونده.

دخمل منم میتونه بشینه به حالت چهاردست وپا میوفته ولی حرکت نمیکنه😆فقط غلت میزنه از این سر خونه تا اون سر.

به هیییییچ عنوان نه مولتی ویتامین میخوره و نه آهن.دکترشم گفت نخورد مجبورش نکن😕

نت نداشتم الان اومدم همرو خوندم خدا همه ی نی نی هارو سالم و سلامت و با آرامش برامون حفظ کنه

2731

ب قول باد پست عمومی!!!!!البته تا جایی که یادم باشه .نسیم جان ختنه پسرت مبارک و سفر سلامت ان شالله.ستاره 1438عزیرم ان شالله تب دخترت پایین بیاد و خداروشکر بابت حضور خاله ات خدا حفظش کنه براتون .اتفاقا چن روزه همش میگم از ستاره بپرسم الان رابطه ات با دخترت خوب شده؟؟؟؟ایلین جون امیدوارم حال ملکا زودی خوب شه کاش ی دکتر ببری جون علاوه بر دندون تب گاها بخاطر عفونت درونیه .ساتین جونم ممنون از توضیحاتت .رها جووون مچکرم عزیزم .طوبی جان دندون آیین مبارکه ان شالله.باد جان عزیزم قبلا ک مقدارغذاش کم بود و تازه شروع کردم ی ربع یا نیم ساعت بعدش شیر خشک میخواست و میدادم الانم اگه فرنی و زیاد بخوره تا یکساعت شیر نمیخواد .پسر من تعداد وعده های زیاد با حجم کم میخوره .یعنی الان هروعده شصت تا شیر میخوره !!!!ستاره 525خسته نباشی از سفره عکس نگرفتی؟؟؟

رایان امروز یاد گرفته که غلت بزنه تنبل خان ... فقط برگشتشو هنوز خوب یاد نگرفته و دوبار سرش خورد زمین و گریه کرد😍😍😍ولی دیگه موقع خواب مگه میتونستم یه جا نگهش دارم 😄😄😄😄😄هی ووول میخورد و از اینور تخت میرفت اونور تخت ... باید برای تخت خودم نرده سفارش بدم من 

سلام دوستان دقت کردین روزا چه زود میگذره باورم نمیشه الان دختر دومی شده 8 ماهه😇 من همچنان با دوتا ...

سلام عزیزم ان شالله ب سلامت بگذره .خدا حفظشون کنه برات.خسته نباشی هممون گاها کم میاریم و خسته میشیم .چکارکتیم هم مادربودن هم زن بودن هم خانه دار بودن هم اشپز بودن هم شادبودن .....همش باهم سخته کمی 

2706