2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349197 بازدید | 40786 پست
بازم سلام به دوستای خوبم. بازم از اون پستای نصفه نیمه میخوام بذارم. 🤫🤫🤫 واکسن دخترم رو زدیم و خیل ...

سلام عزیزم واقعا خسته نباشی 

طفلکی دخترکوچولوم😳الان حالش خوبه؟ 

من پودر گین آپ شنیدم باعث افزایش اشتها میشه خواهرمم ب بچه هاش میداد ی مدت واقعا تاثیر داشت ولی خواهرم قطعش کرد میگفت دیگه از عهده شکمشون برنمیام 😁😁😁همش میخورن

البته بچه های اون بزرگه ده و سیزده

یعنی راستشو بخوای سنشون رو دقیق نمیدونم 😮😯ولی خیلی از پسرت بزرگتر هستن حالا میخای ی سرچ درموردش بکن

🌟❤♥کاش میشد پشت دستهای خدا را بوسید🌟❤♥
پی نوشت. آیلین جون خدا رو شکر که من زاییدم شش ماه پیش. اگه نه الان حتمن پس میفتادم با این عکس رنگینک ...

خجالتم نده🙈🙈🙈تو ک شیرازی الاصل هستی و این چیزی نیست جلو چشمات😶😀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بادجان مبارک باشه 6ماهگیه دخترنازت امیدوارم گل دخترت زودتر خوب شه براپسرقشنگتم من به علیرضا سه شیره ...

سه شیره رو هر موقع از روز میتونی بدی ناشتا ی کم بدخوره گلو آدمو میزنه 

براش شربتش کن تو طول روز بده بخوره

وووواااای هوس کردم ،نه خوب شده ،اتفاقا یه جوری ،بامزه است ،من کلا رنگینک خیلی دوست دارم ،دهنم آب افت ...

فدات شم ببخشید دیگه🙈🙈من درحد چندتا دونه میتونم بخورم خیلی شیرینی پشت سرهم نمیتونم بخورم خودتم درست کردی عکسشو بزار 😀این مدلی خیلی وقت نگرفت آردشو هم تو قابلمه ملکا ک نازکه تفت دادم با شعله زیاد فقط ب سرعت برق و باد باید هم بزنی ک نسوزه😝😝شاید نیم ساعت طول کشید ی بیست تا خرما بود تقریبا😊

منم دوشب پیش تخم شربتی درست کردم گذاشتم یخچال با گلاب آخرشب میدم میخوره دقیقا تخم شربتیای مال منم خیلی زیاده😀😄حالا امشب با عرق بیدمشک رقیقش میکنم😋خاک شیر هم گذاشتم تو یخچال هنوز قسمت نشده بدم بخوره😄

شوهرمن دیروز سردرد گرفته بود و بعد از افطار هم ب شدت سنگین شد و حالش از قبل افطار بدتر شد یعنی همیشه همینجوره هاااا غذای نونی ک باشه اینقد میخوره ک دیگه نمیتونه تکون بخوره

ولی واقعنم نمیشه کم خورد آدم ولع داره حالا روش شوهر تو خوبه ک با نون و پنیر افطار میکنه ولی شوهر من میگه ن اینجوری دیگه نمیچسبه غذا 😄

2731

بچه ها من رفتم دیجی استایل سر زدم چیز بدرد بخوری پیدا نکردم اصلا خرید اینترنتی یجوریه برام

نمیتونم مطمئن شم ک خوبه یا بده اندازه هست یا نیست و.... 

فقط ی هفته وقت دارم واااای خدایا 😣😣😣😣

باورتون میشه از قبل عید تو فکرش بودم ولی اصلا جور نشد ک براش چیزی بگیرم میدونستم آخرش اینجوری میشه و میفتم تو هول و ولا😕😕😟😟

سه شیره رو هر موقع از روز میتونی بدی ناشتا ی کم بدخوره گلو آدمو میزنه  براش شربتش کن تو طول رو ...

این عطاری که خریدیم گفت ناشتا بده اشتهاش تو ول روز زیادمیشه ممنون که گفتی حتماشربتشو درست میکنم میدم بهش 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2740
ای جانم ،پسرمووون پس عاشق قندون شده ،حالا دختر من زیاد به چیزای شیرین علاقه نداره ،یه بار بهش قند دا ...

اره والا دیگه نمیشه خرید،،نبابا زور زیادی ندارم ،فقط ی پشتک زدم برا هفت پشتم بسم بود اونم امتحانی بود خخخخخ

@shirin__mahabad  پیج دستسازه هام
بچه ها باید افطار سحری درست کنیم ،پیشنهاد بدید ؟فعلا امشب سحریه،من فکرکنم مرغ درست کنم ،با پلو... زح ...

من قبلنا که سحر بیدار میشدم همون غذای شبو میخوردم ولی اکثرا بدون سحری روزه میگیرم،الانم که بخاطر هاویار انقد بیخوابم سحر بیدار نمیشم الان دوروزه یه لقمه نون نخوردم دیروز افطاریم خاگینه درست کردم دیگه اشتهام بسته شد،امشبم پلو درست کردم مهمونم دارم افطاری جاهمتون خالی

بازم سلام به دوستای خوبم. بازم از اون پستای نصفه نیمه میخوام بذارم. 🤫🤫🤫 واکسن دخترم رو زدیم و خیل ...

سلام عزیزم شش ماهگی دخترتم مبارکه و ان شاءالله که به اسونی بگذره براهردوتون،و من خودم خیلی کارا کردم برا اشتها از شربت اشتها اور بگیر تا خوراکی ولی پسر بزرگترم هیچی نمیخورد،کلا گوشت نمیخورد هیچ نوعشو جگر نمیخورد میوه نمیخورد ،اکثر غذا ها رو نمیخورد ،از هفت سالگی بهتر شد الان همه چی میخوره شکر خدا 

بچها نمیدونم چرااوا انقد امشب توخواب میپره🤔 یه سوال دیگه شما بچهاتونو جدامیخابونین مامان هاوری جان وبادجان بچهای بزرگترتون وچطور 🤔. راستی ازدیروز آوا یه کوچولو میتونه بشینه 😍 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
بچها نمیدونم چرااوا انقد امشب توخواب میپره🤔 یه سوال دیگه شما بچهاتونو جدامیخابونین مامان هاوری جان ...

دختر منم بعضی وقتا خیلی از خواب میپره و گریه میکنه حتما خواب بد میبینن براش چهارقل و آیت الکرسی بخون من اینکارو میکنم 

بچه ها دوشبه پنکه روشن میکنم با فاصله میزارم بادش بخوره بهمون

خیلی گرم شده ولی میترسم ملکا زیر باد پنکه سرما بخوره بنظرم پنکه خیلی بده ولی خب برای کولرم زوده یخ میزنیم شبا روزا هم ک مستقیم بادش روشه فسقلم خیلی گرماییه زیربغلش عرق میکنه😀😍😍😍

اینم ملکه من در حال تماشای نهال😍😍😍😍این تشکش همیشه زیر پاش پهنه راحت و نرمه راستی مامان علیرضا ج ...

ای جوووون دلمممممم ... هزار ماشاالله به ملکا خانوووووم ... چشم بد از همه ی نی نی گلی ها دور باشه الهی 

مامان هاواری هزار ماشاالله به گل پسرتون ... این نینی گلی ها با این توانمندی هارو میبینیم دلمون قیلی ویلی میره که زودی بگذره و نینی های ماهم از این کارا بکنن ... خدا در پناه خودش همشون رو حفظ کنه الهی 

2706