2733
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349094 بازدید | 40785 پست
آخی... حالا دختر گلت خوب شده؟ ایشالا همیشه بچه‌هات سالم و سرحال باشن. خسته هم نباشی

ممنون عزیزم اره خداروشکراز 8شب به بعد تب نکرد ولی پاش دردمیکنه. همجنین گله خودتو. سلامت باشی گلم 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دوستان از چند ماهگی میتونیم تو سوپ بچه ها جوپرک بریزیم؟! جو پرک که حساسیت زا نیست؟!

تو کتابا که نوشته جوانه ها خیلی مقوی تره استفاده کنیم ولی من هنوز نتونستم تهیه کنم راستش

2728
تو کتابا که نوشته جوانه ها خیلی مقوی تره استفاده کنیم ولی من هنوز نتونستم تهیه کنم راستش

والا خیلی تاکید میکنن که به نی نی ها غذایی بدیدکه بعدا در سبد غذایی باشه و استفاده میکنید. منم اولش تصمیم داشتم که جوانه درست کنم اما دیدم همیشگی نیست. منصرف شدم

دوستان از چند ماهگی میتونیم تو سوپ بچه ها جوپرک بریزیم؟! جو پرک که حساسیت زا نیست؟!

رها جون من امشب برای دخترم سوپ درست کردم ،جوپرک ریختم ،خیلی دوست داشت ،کلی با اشتها خورد ،تا الانم که خداروشکر خبری از حساسیت نبوده اش... ولی از بزرگترا شنیدم ،خاصیت جو سرده وخیلی بود نیست به بچه بدی ،حالا ایندفعه میخوام گندم پرک بریزم... 

آخی عزیزم.ان شاءالله که تا الان خوب خوب شده باشه.من همسرم شیفت بود.خودم تنهای تنها بودم .58 ساعت نخو ...

ستاره جوووون ،چقدر تایم زیادی بیداره بودی ،مریض میشی خوب ،بیشتر مواظب خودت باش

ستاره جوووون ،چقدر تایم زیادی بیداره بودی ،مریض میشی خوب ،بیشتر مواظب خودت باش

قیافم وحشتناک شده بود.رنگ پریده و پای چشمم سیاه. ولی مجبور بودم دیگه.کسی نبود.وقتی همسرم اومد گفتم من دارم بیهوش میشم.دیگه حدود چهار پنج ساعت خوابیدم 

2738
یکشنبه عروسی برادرشوهرم بود. تو تالار بود و زیاد دور نبود. من برای بچم غذا بردم چون نمیشد با لباس شی ...

اگه خیلی دلت میخواد برو... ستاره جون ،من خودم دوست ندارم بعدا فکر کنم کاش میرفتم ،البته منم اگه عروسی فامیلموون بود میرفتم احتمالا یا دیرتر میرفتم ،یه خاطره دارم برای دوره دبیرستانم ،نزدیک امتحانهای اخر ترم بود ،وحسابان اولین امتحان ،خانواده ما وخالم و بچه هاش ،قرارشد بریم مشهد ومن به خاطر درس که بخونم ،نرفتم،انقدر بهشون خوش گذشته بود که هنوز بعد اینهمه سال تعریف میکنن ومن هنوز درحسرت نرفتن ،الان میگم حتی اگه میوفتادم یا نمره کم میوردم کاش رفته بودم  راستی من از مدرسه متنفر بودم وهستم ،خداروشکر که تموم شد ،ولی دانشگاه عالی بود وکلی خوش گذشت ...

مامانا يك سوال داشتم ،وقتي ني ني ها كوچولو تر بودن،ميگفتن بايد از يك سينه حتما بيست دقيقه تا نيمساعت شير بخوره تا به شير اخر سينه كه چربه بخوره ،الان كه ني مي ها ديگه ماشالا شش يا هفت ماهه هستن هم بايد همين تايم بخورن؟تا به شير چرب برسن؟

اخه پسر من تايم شيرخوردناش كم شده ،١٠دقيقه ميخوره،شبا توو خواب كمي بيشتر،

و تقريبا هر دو ساعت و نيم اينا الي سه ساعت 

و اينكه از چهار تا شش ماهگي فقط ٧٠٠گرم اضافه كرده ،خب بنظرم كمه.

ميخواستم بدونم اين يعني خوب شير نميخوره؟؟

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
مامانا يك سوال داشتم ،وقتي ني ني ها كوچولو تر بودن،ميگفتن بايد از يك سينه حتما بيست دقيقه تا نيمساعت ...

عزیزم من از شیر دهی سینه اطلاعی ندارم.اما میدونم الان که نی نی ها بزرگتر شدن قدرت مک زدنشون بیشتره و قاعدتا زودتر سینه را خالی میکنند. در مورد اضافه وزن هم اگه رو خط سلامت خودش پیش بره فکر کنم خوب باشه دیگه.

حالا باز هم بقیه مامان های گل که شیر مادر میدن شایدبیشتر بتونن راهنمایی کنند

عزیزم من از شیر دهی سینه اطلاعی ندارم.اما میدونم الان که نی نی ها بزرگتر شدن قدرت مک زدنشون بیشتره و ...

ممنونم عزيززم خييلي لطف كردي اره دقيقا حق با شماست 

مك زدنشون قوي شده ناقلاها😊😊😊

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
انشالله زودی خوب میشه گل پسر! خسته نباشید. منم هنوز خونه تکونی نکردم. قبل زایمانم کارگرم فروشنده ی م ...

من اون خانم قبلی هی من رو سرکار می‌ذاشت. با بجه‌ی کوچیک کلی هماهنگ می‌کردم و خونه رو آماده‌ی خونه‌تکونی کردم، نصف‌شب پیام می‌داد نمیاد! بعد واسه دوستای دیگه‌م که سختگیرترند خیلی منظم می‌رفت. منم دیگه باهاش قرار نذاشتم. یکی دیگه اومده که خیلی فرز نیست و نصف کارا با خودمه، ولی چاره ندارم. 

2706