2733
2739
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349116 بازدید | 40785 پست
من سوپ شیر مامانمو خیلی دوست دارم، ولی شوهرم غذای شیردار اصلا دوست نداره، مامانم هم دیگه نمیپزه! تا ...

ستاره جون ،گفتم کره حساسیت نداره ،سرلاک حساسیت داره ،بعد دیروز بهش قد یه قاشق چایی ماست دادم بازم کهیر زد ،اصلا موندم چرا به کره نداره حساسیت ...حالا شوهرمن عاشق شیر ومحصولات لبنی ،من خودم دوست ندارم ،غیر پنیر که هفته ای دوبار میخورم ،ماستم اگه توش موسیر داشته باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ستاره جان عزیزدلم، من تنبل خیلی خسته‌م. یا سفر می‌رم یا مهمون دارم و خیلی سرم شلوغه. الان هم کا ...

مامان لیلی جووون ،بیشتر اینطرفا بیا ،خسته هم نباشی از خونه تکونی ،اتفاقا خوبه که این موقع داری اینکارو انجام میدی ،چندروز پیش اتفاقی فاکتورهای جهیزیه و میدیدم ،تاریخ شو نگاه کردم دیدم خرید ظرف وظروف برای دوهفته قبل عروسیم بود ،بعد با عجله ،وهول هولی ،الان باخودم میگم چه کاری بود قشنگ اینهمه تایم بعد عروسی داشتم چه کاری بود میزاشتم سرموقع وباخیال راحت خرید میکردم ..البته اگه طرز فکر الان و داشتم... 

دخترمنم تب میکرد بعضی اوقات ،خفیف ،ولی میگفتم برای دندووون ،ولی بازم دندونش در نیومد ،الانم در نیومده گوگولیه من.... 

عزيزم ميشه دستور سوپ شيرتونو بنويسين ،ممنون ميشم🙏🙏

اول یه پیاز خرد میکنم با سینه مرغ ،بعد یه کوچولو هم میزنم تا رنگ مرغ سفید بشه ،روغن اصلا نمیریزم ،بعد آب سرد میریزم تا مرغ بپزه ،دوتا هویج متوسط هم اضافه میکنه،خرد نمیکنم ،همون جوری درسته،بعد نیم ساعت بهش جو پرک اضافه میکنم ،در قابلمه هم باید برداری دیگه چون سر میره ،مرغ وهویج ودر میارم ،مرغ خرد میکنم ،هویج ورنده میکنم ،به سوپ اضافه میکنم ،بعد یک لیووان ونیم شیر میریزم ،مرحله بعدی قارچ ،نزدیکای آخرش اضافه میکنم ،حالا نوبت جعفری تازه است ،که اونم همیشه من آخرش اضافه میکنم که سوپم تازه باشه بیشتر از پنج دقیقه نمیزارم بجوشه ،بعد که خاموش کردم بهش خامه اضافه میکنم ،از این چهارگوش کوچک ها ،اندازه شم هرچی بیشتر خوب خوشمزه تر ،ولی معمولا چون چربی داره مراعات میکنم ،نمک وفلفلم که از اول میریزم ،چون شیر داره فلفل بی لثر دیگه ،اگه عصاره مرغ یا گوشت بریزم دیگه نمک نمیریزم ،ایشالا که درست کنی وخوشمزه بشه.... 

2728
اول یه پیاز خرد میکنم با سینه مرغ ،بعد یه کوچولو هم میزنم تا رنگ مرغ سفید بشه ،روغن اصلا نمیریزم ،بع ...

مرسييي خانومي لطف كردين حتما عالي ميشه 🙏🙏🙏

باران که ببارد تنها نخواهم بود 
عزیزم تولد گل پسرت و واکسنو۴ ماهگی گل دهترت مبارک انشالا که زودی خوب بشین سرماخوردگی انرژی ادم را ...

ممنون گلم  آوا واکسن 6ماهگی داره عزیزم  اره واقعا همینطوره بااینکه خودمم سرماخوردم وبی حال بودم ولی مجبوربودم روپاباشم

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
عزیزم من بردمش دکتر ،گفت بخاطر دندونش نیست چون دوروزه خیلی شدید شده،همه علایمشو گفتم،گفت یا عفونیه ی ...

ممنون عزیزم انشاالله زودترخوب بشه گل پسر پس منم همین کاروبکنم

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
تولدش مبارک باشه عزیزم چهار ماهگی اوام مبارکه ،انشالله ک زودی خوب بشید،اینجاهم هوا خیلی سرد شده

ممنون عزیزم سلامت باشی انشاءالله. دخترم بزرگ شده واکسن 6ماهگی 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
2738
هرشب ابلیمو عسل بخور تا بدنت قوی شه .شیر و پیاز بده بچه ها.و خودت .چهارناهگی اوا و تولد علیرضا هم مب ...

خودم همش میخورم ولی این دوتا جونور مگه میخورن. 

ممنون عزیزم سلامت باشی. 

👨‍👩‍👧‍👦😁😁😁😁
سلام ستاره جان عزیزدلم، من تنبل خیلی خسته‌م. یا سفر می‌رم یا مهمون دارم و خیلی سرم شلوغه. الان هم کا ...

انشالله زودی خوب میشه گل پسر! خسته نباشید. منم هنوز خونه تکونی نکردم. قبل زایمانم کارگرم فروشنده ی مغازه شد و دیگه قرار شد نیاد. بعد هم که برگشتم کسی که باب میام باشه پیدا نکردم حالا قراره انشالله از شیراز برگشتم یه نفر بیاد. خدا کنه خوب باشه و همیشه بیاد. دوست ندارم هی آدمای مختلف بیان.

حالا اگر از این خانومه راضی باشیم دیگه خونه تکونی میکنیم انشالللهههه!!!! 

2706