2737
2734
عنوان

مامانای گل شهریور و مهر 97 بیاین اینجا باهم باشیم

| مشاهده متن کامل بحث + 349126 بازدید | 40785 پست
منم سیب رنده میدم ولی کته وماست ندادم 

عزیزم من بردمش دکتر ،گفت بخاطر دندونش نیست چون دوروزه خیلی شدید شده،همه علایمشو گفتم،گفت یا عفونیه یا ویروسیه،براالرژی نیست،گفتش کته براش بپز زیاد بپزه بعد با ماست قاطی کن بده ،شیرم مرتب بده

@shirin__mahabad  پیج دستسازه هام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچهامادوباره همگی سرماخوردیم 🤧😷🤒 راستی آواهم سرماخورده یکشنبه داروها ش تموم شد چهارشنبه واکسن دا ...

تولدش مبارک باشه عزیزم چهار ماهگی اوام مبارکه ،انشالله ک زودی خوب بشید،اینجاهم هوا خیلی سرد شده

بچهامادوباره همگی سرماخوردیم 🤧😷🤒 راستی آواهم سرماخورده یکشنبه داروها ش تموم شد چهارشنبه واکسن دا ...

عزیزم امیدوارم زود زود بهبودی کامل را خودت  وخانواده محترمت بدست بیارید.

به به خانم هنرمند.اگه تونستی از کیک و ژله هات عکس بزار.

تولد گل پسرت هم مبارک باشه.

ان شاءالله که واکسن آوا جون براش سبک باشه

2731
سلام به دوستای خوبم! تولد تولد تولدم مبارک!!! بله دوم اردیبهشت تولد منه! امشب جاتون خالی یه جشن تولد ...

سلام باد عزیز،تولدت مبارک باشه دیروز ندیدم شرمنده،انشالله ک سالیان سال در کنار خانوادت باخوشی سر کنی،سند یک عدده عزیزم دل مهمه

سلام به همگی خوبین خوشین نی نی ها خوبن ؟امیدوارم همه سالم و سلامت باشین .ممنون از توضیحات همه بابت ک ...

سلام متینای عزیزم ،مرسی عزیزم برا پسرم باز فرق کرده اولش ک اسهالش کم بود و هیچ علایمی نداشت بعد شروع کرد زیاد شدنو کم کم هم شیر میاره،،وماشالله به حافظه ت جواب همه رو تو یه پست میدی من یکیو ک مینویسم هی کنترل میکنم چیزیو جا نندازم😂

دلم واسه پست های طولانی و منبر رفتن هاتون تنگ شده. مامان لی لی جان میدونم هستی چون لایک میکنی. پس چ ...

سلام عزیز دلم خوبی ؟باورت میشه الان وقت نمیکنم زیاد طرف گوشی برم ،هم کوچکه مریضه هم بدجور وابستس تا وقت خالی پیدا کنم میرم به کارام میرسم وگرنه نمیزاره ،میاد پامو میگیره وایمیسته میگه باید فقط بشینی کنارم منم از کولت بالا برم ،حتی نمیتونم سرویس برم میاد میاسته بادست درومیزنه گریه میکنه،خیلی شیطون شده،گوشیم ک دستم باشه میخواد ،گرچه هرچی میخواد باز طرف دهنش میبره، چشم حتما میزارم پستا رو ❤❤

2738
سلام عزیز دلم خوبی ؟باورت میشه الان وقت نمیکنم زیاد طرف گوشی برم ،هم کوچکه مریضه هم بدجور وابستس تا ...

ممنون گلم.خیلی آموزنده بودن.والا بهت حق میدم من که یکیه و هنوز مثل گل پسر شما نمیتونه دنبالم بیاد واااقعا نمیرسم کارهام را بکنم.منم میگه گوشی را بده تا بکنم تو دهنم.الانم از پای گاز توی آشپزخونه در خدمتتون هستم😆😆😆😆.

دخترم هم توی سالن داره غر و نق میزنه.منم محلش نمیدم.کلی آشپزی دارم امروز.ناهار خودمون.ناهار و شام فردا واسه همسر. سوپ یا حریره بادوم دختر.

دلم واسه پست های طولانی و منبر رفتن هاتون تنگ شده. مامان لی لی جان میدونم هستی چون لایک میکنی. پس چ ...

سلام ستاره جان عزیزدلم، من تنبل خیلی خسته‌م. یا سفر می‌رم یا مهمون دارم و خیلی سرم شلوغه. الان هم کارگر تو خونه است و دارم خونه‌تکونی می‌کنم! از اسفند موکول شد به اردیبهشت! برای همین چیزا نمی‌نویسم، وقتی می‌رسم به این‌جا از خستگی دارم می‌میرم. 😅😅 آبروم رفت از تنبلی. پسرم هم دو روزه تب داره، ممکنه مال دندونش باشه؟

سلام ستاره جان عزیزدلم، من تنبل خیلی خسته‌م. یا سفر می‌رم یا مهمون دارم و خیلی سرم شلوغه. الان هم کا ...

سلام خسته نباشی اصلا هم تنبل نیستی همگی فقط خسته ایم انرژیامون افتاده وگرنه تنبل نیستیم .خوش باشین همیشه .

سلام متینای عزیزم ،مرسی عزیزم برا پسرم باز فرق کرده اولش ک اسهالش کم بود و هیچ علایمی نداشت بعد شروع ...

ان شالله زودی گل پسرمون خوب شه .تو نبودی قبل عید پسرمنم اسهال استفراغ شد با تب شدید .دختر ایلین هم .منتها خوب شدن دکترا گفتن ویروووسه .با مترونیدازول و زینک گلوکونات و استامینوفن و پدی لاکت یا کیدی لاکت .اهن و مولتی هم تا خوب میشه بهش نده .

هرشب ابلیمو عسل بخور تا بدنت قوی شه .شیر و پیاز بده بچه ها.و خودت .چهارناهگی اوا و تولد علیرضا هم مبارک ان شالله .خداحفظشون کنه

سلام ستاره جان عزیزدلم، من تنبل خیلی خسته‌م. یا سفر می‌رم یا مهمون دارم و خیلی سرم شلوغه. الان هم کا ...

آخی عزیزم اصلا هم تنبل نیستی.واقعا کارمون زیاده دیگه با مهمونی و سفر که آدم خسته میشه.

واسه گل پسرت هم ممکنه از اون باشه.حالا باز هم یه سوالی از دکتر بپرس.

از خونه تکونی هم خسته نباشی

2706